2737
2734
عنوان

کمک برای خرید یخچال

206 بازدید | 17 پست

سلام عزیزان میشه لطفا بهم کمک و راهنمایی کنید 

میخوام یخچال بخرم ایرانی  از اینا که با وام کالا هست مثل اینکه یه سری یخچالهای خاصن مثل هیمالیا و امرسان و..

چند جا رفتیم یه چندتا مار‌ک گفتن مثل کلور و ایکس ویژن و جی پلاس نمیدونم واقعا کدوم بهتره دوقلو میخوام میشه بگید بین کلور و ایکس ویژن کدوم بهتره ؟برام ظاهر مهم نیست فضای داخل و کاراییش مهمه یخچال قبلیم دونار بود یعنی هر بار تعمیر کار بالاسرشه بازم تا نرفته خرابه😪😪😪۱۰ ساله باهاش سر کردم دیگه خسته شدم 

فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ستاین نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایرانی اگه میگیری گزینه اول:الکترواستیل،بعدهیمالیا،بعداسنوا

تویه نظراات که راضی نبودن از اینا بجز اسنوا 

فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ستاین نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم
تویه نظراات که راضی نبودن از اینا بجز اسنوا 

دوقلو اسنوا دارم عالیه

ای پرنده ی مهاجر سفرت سلامت اما به کجا میری عزیزم قفس تموم دنیا ...روی شاخه های دوری چه خوشی داره صبوری 😔وقتی خورشیدی نباشه تا همیشه سوت و کوری🥀🥀🥀واسه ما فرقی نداره هرجا باشیم شب نشینیم ....
2738

ببین از یخچالایی که اطرافیان داشتن الکترواستیل خیلی صدا میده.

اسنوا خیلی گرونه.

هیمالیا از ده پانزده ساله پیش خوب بوده الانو نمیدونم.

تنها کسی که باید از اون بهتر باشی، دیروز خودته
دوقلو اسنوا دارم عالیه

اسنوا گرونه بعد با این شرایط ما نمیدن  با وام بازنشستگی میخواییم بگیریم که فقط یه سری مارک رو گفتن اسنوا جزشون نبود

ببین از یخچالایی که اطرافیان داشتن الکترواستیل خیلی صدا میده. اسنوا خیلی گرونه. هیمالیا از ده پانز ...

همون دیگه هیمالیا رو که تویه نظرات میخونم اوکی نیست