2733
2739
عنوان

رشته IT یه لحظه بیاین لطفا😑🌹

264 بازدید | 13 پست

دوستان من میخوام ای تی بخونم رشتم انسانی بوده

واس بازار کارش مشکلی ندارم چون میدونم کار هست براش ولی ترسوندنم ک ریاضیش سخته واس تویی ک انسانی خوندی

ریاضیم همیشه در حد نوزده و بیست بود تو دبیرستان و راهنمایی کلا

البته تا زمانی ک چنتا معلم بی سواد فرستادنو افت کرد ریاضیم یکم

الن نمد چیکار کنم واقعا میدونم ک ریاضیم بد نیس و یادگیریمم قویه ولی واقعا میترسم گیر کنم اینقد ک میگن سنگینه میشه یه نظر بدین لطفا

از انسانی بخوای رشته مهندسی بخونی😶

باکنکور که نمیشه 

آزاده بخونی خیلی سخته خیلییی ریاضیاتش در حد ریاضی انسانی نیس

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از انسانی بخوای رشته مهندسی بخونی😶 باکنکور که نمیشه  آزاده بخونی خیلی سخته خیلییی ریاضیاتش د ...

کنکور ن پیام نور میخوام برم

میدونم در حدش نیس ولی یادگیریت قوی باشه میشه خوندش؟؟ 

کنکور ن پیام نور میخوام برم میدونم در حدش نیس ولی یادگیریت قوی باشه میشه خوندش؟؟ 

شاید 

فقط زحمت بالایی میخواد 

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم

ریاضیات رشته انسانی کلا در حدی نیست که بشه مقایسه کرد با ریاضیات تخصصی تو ای تی. یا ریاضیات تو رشته دیگه  . در کل ریاضی انسانی واقعا چیزی نداره. من رشتم ریاضی  بود  با تجربه خودم میگم. 

پیام نور که میدونید شرایطش چطوریه؟ استاد ندارید و هفته ای یکی دو بار کلاس رفع اشکال دارید.

بعد شما باید در کنار تحصیل تمام درسهاتونو بیرون کلاس برید و خیلی هزینه بر خواهد بود.

در مورد ریاضی هم کلا رشته ای هست که با ریاضیات خیلی مرتبط هست و ارتباط نزدیکی با ریاضی داره ولی ریاضی غول بی شاخ و دم نیست.

اگر فکر میکنید تو ریاضی ضعیف هستید سی دی های معلم آنلاین بگیرید و ریاضیتون رو قوی کنید.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2740
ریاضیات رشته انسانی کلا در حدی نیست که بشه مقایسه کرد با ریاضیات تخصصی تو ای تی. یا ریاضیات تو رشته ...

میدونم با ابتدایی فرق زیادی نداره😂حرفم اینه ک اگ یادگیریت درکل تو ریاضی خوب باشه میتونی از پسش بربیای یا کلا نشدنیه

پیام نور که میدونید شرایطش چطوریه؟ استاد ندارید و هفته ای یکی دو بار کلاس رفع اشکال دارید. بعد شما ...

واقن نمیدونم چیکار کنم چنتا دوستو اشنامون تو همین پیام نور خوندن لامصب الن دفتر باز کرده پنج شیش تا باهاش کار میکنن یه گروهن کلا با کلیم درامد🥺

میدونم با ابتدایی فرق زیادی نداره😂حرفم اینه ک اگ یادگیریت درکل تو ریاضی خوب باشه میتونی از پسش بربی ...

چرا میتونی هیچ کاری نشد نداره  اگه اراده قوی داری برو انشالله ب امید موفقیت 

واقن نمیدونم چیکار کنم چنتا دوستو اشنامون تو همین پیام نور خوندن لامصب الن دفتر باز کرده پنج شیش تا ...

برای درسای خوندنی مثل زبان انگلیسی خوبه که نیازی به حل تمرین و اینطور چیزا نداشته باشید درسهایی که کارهای تمرین و این چیزا داره سخته آدم تنها یاد بگیره بعد باید کلی هزینه کلاس بیرون بدید.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.