2733
2734
اها دختر تو دیر اموزه چطور دکتر به من نگفت اتیسم هست به من گفت تو مدرسع عادی با معلم خصوصی یاد میگیر ...

ببین دختر من مدرسه ی خوب 

معلم خصوصی

خودمم شعله رو رها کردم و تمام وقت باهاش با حوصله کار میکنم

اما بعضی چیزا رو اصلا یاد نمیگیره

بعضی چیزا رو هم خیلی دیر یاد میگیره

برای منم واقعا سخت بود ببرم استثنایی 

میدونم راه سخت رو انتخاب کردم اما پشیمون نیستم

🖤 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین به نظر من سنجش رو قبول میشه چون کسی که تست میگیره یه روانشناس با تجربه ست  اگه یه درصد ق ...

دیگه سنش به کلاس اول قبول نمیکنن چون الان هفت سال و سه ماهشه

2728
بله طیفه درخواست دوستی قبول نمیکنم چون سرم خیلی شلوغه اگه سوالی داری بپرس همینجا در حد توان و تجرب ...

خدا حفظش کنه عزیزم😘

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2738
درکل توی سنحش جی نیپرسند؟پسرمن ۶سالشه بعد نتونست منظور خودش رابه طرف برسونه

راه نمیدن مادر بره داخل

اما دختر من ۶ ماه کلاسهای آمادگی سنجش رو رفت

یعنی تو کلینیک کاردرمانی یه درمانگر د تا کتاب بزرگ برای ورود به سنجش رو باهش کار میکرد

🖤 

قبول میکنن

خودشون اجازه میدن دیرتر بره

من از همون موقع با مادرهایی که شرایط یکسان داشتیم در ارتباطی بعضا ۳ سال دیرتر بردن

🖤 
ازکی فهمیدی دیرآموز هست؟

کلاس اول رو داخل کلاس اول موند درکل مثل بقیه نلود مثلا یادمه یع سالش شد رو چهار دست پا راه رفت یک سال نیمش  بود دندون دراورد یه سال خوردگی راه رفت برای دشویی کردنش تا سع سالگی نمیتونست خبر بده

فکر نکنم ایراد بگیرند جالبه من پارسال رفتم برای امتحان دخترم کلاس دوم چند تا مادر بودن به خاطر همون سال اولی که کرونا اومده بود از ترس بچه هاشون رو خودشون یه سال دیر فرستاده بودن یعنی بایستی دوم بودن ولی کلاس اولی بودن تازه اصلا مشکلی هم خود بچه ها نداشتن 

اوتیسم یه طیف وسیعی داره مثلا دو تا کودک اوتیستیک کاملا شبیه هم نیستن یکی مثل دختر منه میتونه مدرس ...

چه جالب ممنون از توضیحتون،دختر منم تو ریاضی اونم سوالات تیزهوشان اول شد کلاس اول،ولی تو املا و درک مطالب فارسی خیلی ضعیفه‌و دیر اموز،جمله سازی نمیتونه،الان چیکار کنم به نظرتون بزرگ شه خوب میشه،بعد اینکه دوبارم سابقه تشنج داشته،دیر راه رفت دیر حرف زد

2706