2726
در مورد توانایی هاش توضیح میدی رنگ ها رو اعداد و چپ و راست رو میشناسه؟ بزرگ و کوچک رو تشخیص میده؟ ...

بله همه این چیزا رو بلده غیر از نقاشی، فقط خورشید وعینک میکشه،، و آگه بخواد مطمئن ام میتونه ولی نمی خواهد،،، همکاری نمیکنه از همه چیز استرس میگیره حتی تمام حروف و اعداد فارسی و انگلیسی هم بلده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوتیسم یه طیف وسیعی داره مثلا دو تا کودک اوتیستیک کاملا شبیه هم نیستن یکی مثل دختر منه میتونه مدرس ...

اها دختر تو دیر اموزه چطور دکتر به من نگفت اتیسم هست به من گفت تو مدرسع عادی با معلم خصوصی یاد میگیرع باید مدرسع استسنایی ببریش اولش سخت بود برام اما بردمش 

2728
در مورد توانایی هاش توضیح میدی رنگ ها رو اعداد و چپ و راست رو میشناسه؟ بزرگ و کوچک رو تشخیص میده؟ ...

دخترتون اتیسم داره؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
۱۲سال فقدر یع سال موندچون مدرسع عادی بود

دخبر منم همونه بهمون گفتن میتونی بذاری استثنایی میتونی هم بذاری مدرسه ی معمولی اما راه سختی پیس رو داری

راست میگفتن خیلی سخته

اصلا ضرب رو یاد نمیگیره

مفاهیم رو درک نمیکنه

تو ارتباط گیری شدیدا مشکل داره

مدرسه ی غیرانتفاعی عالی گذاشتیم خییییلی هم هزینه شه اما فقط نمره ی قبولی بدن و اعتماد به نفسش رو تقویت کنن کافیه

منم میگم تا نهم بخونه میفرستیمش فنی

برای دانشگاه هم خدا بزرگه

🖤 

منم پسرم اوتیسم مدرسه بچه های معمولی میره موقع سنجش خیلی باهاش کار کردم ولی خوب مدرسه معمولی اذیت میشن چون مثل بچه های دیگه نیستن ومن همش حرص میخورم فقط خودمو دلداری میدم اینم بزرگ شه خوب میشه😪

واسه شفای پسر اوتیسمی من یه صلوات مهمونم کنید
برای ایندش هم بهترع بره لستسنایی چون برای کار بهزیستی کمکش میکنه

خدا کنه پسرم توی کلاس بشینه چون حوصله یکجا نشستن رو نداره،،،، راستی مدارس استثنایی باز شده؟ 

سلام من خواهرزادم مدرسه استثنایی میره... مشکلش تاخیر در راه رفتن و حرف زدن و .. هست

تو شهر ما اینجوریه که یه سال پیش دبستانی میرن ، سه سال میرن کلاس اول (یعنی کتاب مخصوص دارن و کتاب و درسای سال اول به سه قسمت تقسیم میشد براشون ) و بعد از اون دیگه مثل بچه های دیگه به ترتیب میرن تا ششم یعنی فقط کلاس اولشون فرق داشت

تو کلاسشون نهایت 4 ، 5 نفر هستن و خیلی معلم و مسئول دارن و دائم مواظب بچه هان

حتی خواهرزادم نمیتونست صبحانه بخوره یا دسشویی بره ولی الان کلاس دومه 

جشن و اردو و .. هم مثل مدارس دیگه برگزار میشه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم   
بله همه این چیزا رو بلده غیر از نقاشی، فقط خورشید وعینک میکشه،، و آگه بخواد مطمئن ام میتونه ولی نمی ...

ببین به نظر من سنجش رو قبول میشه

چون کسی که تست میگیره یه روانشناس با تجربه ست 

اگه یه درصد قبول نشد ازش بخواه یک سال بهت فرصت بده

دوباره بذارش پیش دبستانی

تا سال بعد هم خدا بزرگه

🖤 
دخبر منم همونه بهمون گفتن میتونی بذاری استثنایی میتونی هم بذاری مدرسه ی معمولی اما راه سختی پیس رو د ...

مال منم اجبار نکردن از چند تا مشاور و دکتر پرسیدم کفتن براش بهتره استسنایی اینقدر گریع کردم حالا خیلی پشیمونم که چرا از کلاس اول نذاشتک نخواد یه سال بمونه خیلی هم درسش خوبع خداراشکر

ببین به نظر من سنجش رو قبول میشه چون کسی که تست میگیره یه روانشناس با تجربه ست  اگه یه درصد ق ...

درکل توی سنحش جی نیپرسند؟پسرمن ۶سالشه بعد نتونست منظور خودش رابه طرف برسونه

دختر من تشخیص اتیسم ندادن فقط توجه و تمرکزش پایینه منم بار اول سنجش رد شد بار دوم قبول شد ولی خب پدر خود من درآمد تو این دو سال الان می ره سوم بعضی وقت ها میگم کاش یه سال میزاشتم بعد میرفت شما هم از مشاور کمک بگیر اگر میشه بزار یه سال بمونه یا پیش دبستانی ببر مدرسه ببین می‌تونه بمونه 

2706