2733
2734

پست بذارید💚💚💚

دوستانتون رو هم تگ کنید 💙

فقط یه خواهش دارم 

سر نمازهاتون دعام کنید لطفا😣

خیلی گرفتارم 😔

شاید با دعای شما معجزه شد برام

✨اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ✨

@درمسیرخدا    

@mahlaghaaaa    

@136797    

@بهار۳۰۳۸    

@اعتصامی    

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

زهرا

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم میفرستی ؟

من کاربری یک روزم👀🌿 قرار بود یک روز اینجا باشم اما پشیمون شدم و برگشتم 😹 عاشق باررررررون🌧️میدونی ،ما کُردا مرز نشین نبودیم! مرزها که به ما رسیدن دیگه نتونستن برن عقبتر😌💪حسین گیانم💚🍃و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است ❤️چه کوهایی نذاشتن رو سر این خونه خاکستر بباره... درخواست دوستی ندید قشنگا♥️ 
2728

تروخدا برام دعاکن

خیلی احتیاج دارم 😔💔📿

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

@مامانل    

@مامان،مهدیار    

@مامانبزرگپانیذ    

@3573    

@تیچرک    

💚

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

نماز نمیخونم ولی دعات کردم و صلوات خوندم برات ایشالا هرجیخواستی همون بشه

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
برای منم میفرستی ؟

چشم 💙

2738

🙏🏻

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

دورت بگردم من 

چشم حتما 💚ممنونم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
نماز نمیخونم ولی دعات کردم و صلوات خوندم برات ایشالا هرجیخواستی همون بشه

ممنونم💚💚💚💚💚

دعا کن آشفتگیام تموم‌ شه🌱

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
تروخدا برام دعاکن خیلی احتیاج دارم 😔💔📿

البته من باشرمندگی تمام نماز نمیخونم

ولی برات صلوات میتونم بگم

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2706