2737
2734
عنوان

شوهراتون بهتون کلامی محبت میکنن؟

420 بازدید | 19 پست

من پنج ساله ازدواج کردم بچه یکساله دارم همدیگرو حیلی‌دوست  داریم الانم داریما ولی مث قبل نیس انگار یکنواخت شده میگه مبخنده حواسش هس هرچی بم انجام میده ولی گاهی نیاز داره ادم با کلام محبت ببینه همش رفتار ک نمیشه نظر شما چیه تجربتون!؟

خیلی کارمیکنه سرش شلوغ میشه ولی اگه ناراحت بشم‌تهش از دلم درمیاره ولی اونقدری ک من ب فکرشم و دوس دارم انگار اون نداره نمیدونم عادته یا دوسم داره

تورامن چشم‌در راهم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا بعد از بچه زندگی سرد میشه و دیگه عاشقانه نیست

ولی خب ما هنوزم یکم محبت کلامی داریم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2728

فکر نمیکنم جوابتون رو اینجا پیدا کنید...آخه شوهر های نی نی سایتی همه غول های هفت سری هستند که  خانم هاشون حق صحبت ندارند...دست به زن دارند و مدام فحاشی میکنند و درحال طلاق هستند😄😄

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚
2738
نمیدونم چرا بعد از بچه زندگی سرد میشه و دیگه عاشقانه نیست ولی خب ما هنوزم یکم محبت کلامی داریم

سرد نمیشه هر دو طرف خسته تر هستند ،باید برنامه ریزی داشته باشند تا خسته نشن و به همدیگه برسن

نععععع. کلا کم حرفه. باید طناب بندازی از دهنش حرف بکشی بیرون🙁

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
نمیدونم چرا بعد از بچه زندگی سرد میشه و دیگه عاشقانه نیست ولی خب ما هنوزم یکم محبت کلامی داریم

چون مردا دوست ندارن بچه ابراز علاقشونو بشنوه

ریپلای بحث سیاسی قومیتی اعتقادی پاسخ داده نمیشود
چون مردا دوست ندارن بچه ابراز علاقشونو بشنوه

نه اینجوری نیست اصلا

ولی بعد اومدن بچه حس دو طرف نسبت به همدیگه تغییر میکنه

من اینجوری حس میکنم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2706