2737
2739
عنوان

در چه حالید و چه می کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این کارایی که گفتید خودشون کلی انگیزه است برای بلند شدن.

من کاری ندارم

ماهپاره خونه کلا قطع شده

با موبایلم دارم ممنننن تو ما   می بینم

اینجا میچرخم

کار درست و حسابی نمیکنم.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2728

یک قدمی گریه

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

دارم از دست دخترم حرص میخورممممممممممممممممم

مثلا قراره تمرین کنه یکساعته اینجوری نشسته

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738

ظهر از سرکار اومدم خواستم بخوابم خوابم نبرد پاشدم الویه خوردم زبان خوندم الانم برای شام کتلت بذارم😕کل فعالیت امروزم همین بود

داغونم 

از هشت تا دو ظهر فقط دویدم برای ثبت نام دانشگاه 

هی این اتاق هی اون اتاق آخرشم تموم نشد که فردام باید برم 

با سردرد و خستگی اومدم خوابیدم تا الان با صدای جنگ و دعوا بیدار شدم هنوز جون ندارم اعصابم هم خورد کردن تو این جو متشنج

خوابم میاد 😭

هنوز باید برم حموم شام بخورم بخوابم

کاربری سوممه و عضو سابقم 
2706