2737
2734
عنوان

ازدواج با عراقی

| مشاهده متن کامل بحث + 3165 بازدید | 39 پست

حدودا دو ماه پیش همینجا یه تاپیکی بود که بحث همین بود بعد بچه های عرب خودمون به استارتر گفتن که اصلا این کار رو نکن ازدواج با عرب عراق اشتباهه و از نظر فرهنگی و دیدگاهشون نسبت به زن سطح پایینی دارن و مثالهایی از اقوامشون که طلاق گرفتن زدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از فامیلای ما با عراقی ازدواج کرده خیلی بددلن  اینجوریه ک برای رفتن مهمونی خانوادگی !!!! ...

پشمام فک نمیکردم در این حد بددل باشن 

گر یک زن کمی از زیبایی بی‌بهره باشد، باید بیست برابر یک مرد، باهوش باشد تا حداقل اگر نه عشق، کمی احترام به خودش جلب کند!!
2731
شاید میخان محرم و نامحرم جدا باشه عراقیا مختلط نمیشینن

اخه فقط همین نیستن برای رفتن هم پیاده نمیرن 

مثلا خانوما سوار ماشین میشن از تو خونه میرن داخل خونه بعدی اونوقت پیاده میشن

بعدشم محرم نامحرمی با یه خونه دو اتاق هم حل میشه اینا کلا اشپزخونه مردا هم جداست

فقط زنده نباش .. زندگی کن|| برد من وقتیه که من به تو میبازم🕊♥️

اینی که دربارش تاپیک زدم زیاد مغزش بسته نیس تقریبا اپن ماینده چبدونم والا 🫤😐اگه بد دل و اهل دوتا زنن پس کلا بدرد نمیخورن 

گر یک زن کمی از زیبایی بی‌بهره باشد، باید بیست برابر یک مرد، باهوش باشد تا حداقل اگر نه عشق، کمی احترام به خودش جلب کند!!
پشمام فک نمیکردم در این حد بددل باشن 

نمیدونم شانس فامیل ما اینجوری بوده لابد بقیه فرق میکنن 

ادما مث هم نیستن ولی اینو گفتم بدونی زیر نظر بگیری اخلاقشو

فقط زنده نباش .. زندگی کن|| برد من وقتیه که من به تو میبازم🕊♥️
2740

بله عزیزم من دوتا ازاشناهامون باعراقی ازدواج کردن هیکدوم زندگی خوبی ندارن یکیشون که بعد ازازدواجش الان میگن ۱۰سال دیگه اجازه اومدن به ایران بهش نداده یکیم که ایران زندگی میکرد دوتادختر داشت مرد دختراشو یواشکی برداشت وفرار کرد تا زن مجبورباش باهاش بره اونجا حالام که بخاطر بچه ها رفته میگن زندگی خوبی نداره

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
طرفی که میخواد با عراقی ازدواج کنه، عربه؟ 

نه ایرانی الاصل

اینی که دربارش تاپیک زدم زیاد مغزش بسته نیس تقریبا اپن ماینده چبدونم والا 🫤😐اگه بد دل و اهل دوتا ز ...

واسه اقوام ماهم دوتا زن داره و...

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

ببین تو خود عرب ها، از خلیجی و شامی و حجازی و آفریقایی ، عرب های عراق دهاتی محسوب میشن! 

من خیلی دوسشون دارم چون واقعا اربعین و پذیرایی شون از عجایب هفتگانه است اما برای ازدواج نه.

البته  اینم بگم که تو خودشون، زن دوست و خانواده دوست هم هستن

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

سلام دختران و خانم هاي عزيز اين تاپيك ديدم و يك وظيفه مي دونم اينجا حقايقي بگم من ازدواج دوم با يك مرد عراقي بود و حتي يك  فرزند دختر ازش دارم كه أصلا براش اهميت نداره و مردهاي عراقي به جرات مي تونم بگم أصلا فرزند مخصوصا دختر براشون مهم نيست و به زن به عنوان انسان درجه ٢ نگاه مي كنند و فكر مي كنند وقتي پول ميدن يعني خداي زن و بايد بايد مطيع آنها و كلا زن خوب از نظر آنها كر و لال و مطيع و فرمانبردار باشه و مرد عراقي خانواده شامل مادر و باز مادر بعد خواهر و برادر و دوستان و اين بگم با ايرانيها ميان خوبي ندارند و درست كشور پيشرفته ندارن اما بسيار بهش افتخار مي كنند و خودشان برتر مي دانند و نژاد پرست هستند و بسيار علاقه به زن دوم و سوم دارند!!!!  و  بسيار لجباز و من آدم صبوري هستم به شخصه كم آوردم و الان در شرف طلاق هستم😓

2706