2703
2553
عنوان

ازدواج با عراقی

3066 بازدید | 39 پست

به نظرتون اشتباهه ؟ کسی اطرافتون بوده که با یه عراقی ازدواج کرده باشه ؟ یا تا حدودی بشناستشون 

گر یک زن کمی از زیبایی بی‌بهره باشد، باید بیست برابر یک مرد، باهوش باشد تا حداقل اگر نه عشق، کمی احترام به خودش جلب کند!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کلا این مدل ازدواج بخاطر اون تفاوت فرهنگیه اشتباه محضه

❌صرفا جهت کمک به مردم غزه❌👇.             از طریق شماره حساب های موجود در لینک زیر متعلق به بنیاد خیریه ام الیتامی الخدیجه الکبری، می‌توانید در توزیع مایحتاج مورد نیاز میان مردم غزه سهیم شوید. جهت اطلاع ازجزئیات حساب ها، عضویت در کانال های مربوطه و اطلاع از روند کار خیریه، بررسی چگونگی انتقال به مردم غزه و تهیه اقلام غذایی وارد این لینک شوید👇https://zil.ink/bonyadkhadijah 

خیلی اوقات دو نفر از دو شهر مختلف ایران با هم اختلافات زیادی دارن دیگه چه برسه به یه کشور دیگه

از آشنایان ما با یک مصری ازدواج کردن به سال هم نکشید طلاق گرفتن خیلی فرهنگشون پایین بود

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
2714

یکی از فامیلای ما با عراقی ازدواج کرده

خیلی بددلن 

اینجوریه ک برای رفتن مهمونی خانوادگی !!!! هم دو خونه دارن یکی باری اقایون یکی برای خانوما

ببین دو اتاق نه ؛ دو خوووووووووونه جدا😑😑😑😑

فقط زنده نباش .. زندگی کن|| برد من وقتیه که من به تو میبازم🕊♥️

جاری من دورگه ایرانی عراقی هست 

دختر خوبیه🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2706