2737
2734

خدایا حس بدی دارم به مدرسه فردا امتحان شیمی داریم معلم شیمیمونم اصلا حس خوبی نمی‌ده خیلی منفی خیلیییییییی احساس افسردگی میکنم دلم نمیره برم بخونم دوازدهمم

خدایا ‌‌. من در کلبه فقیرانه خود؛🏠 چیزی دارم ؛ که تو در عرش کبیرایت نداری🌾منچون تویی دارم!📿 و تو چون خودی نداری!:)🌼

اسی ببخشید بچه ها ی سوال داشتم ترم اول دانشگاه دولتی کی شروع میشه اصولا؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا چی میگیییی من هفته ای دوبار تو خواب میبینم امتحان ریاضی دارم گند زدم یا به مدرسه دیر رسیدم مث سگ میترسممم از خاب پامیشم میگم آروم باش خاب بود🤣🤣🤣🤣

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2731

شیمی دوازدهم فقط درس اولش اونم قسمت پی اچ سخته وگرنه راحته بقیه ش 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
عزیزم خواهر یا برادر بزرگ تر نداری کمکت کنه؟ 

نه😶 مادرمم عصبی همش بهم بدتر استرس میده فوش میده تنبلی فلانی نمیخونی نمیخونی نمیخونی هروز هروز احساس خفگی میکنم تو روستاییان هیچ جایی نیست برم ذهنم خالی بشه

خدایا ‌‌. من در کلبه فقیرانه خود؛🏠 چیزی دارم ؛ که تو در عرش کبیرایت نداری🌾منچون تویی دارم!📿 و تو چون خودی نداری!:)🌼
2738

سعی کن تحمل کنی  مدرسه تموم بشه مشکلات بزرگ تری رو میبینی  میدونم سخته دلی ادم کم کم به مشکلات سخت تر عادت میکنه  امیدوارم خوب امتحان بدی و معلمت کمی درک کنه که بچه ها بعد چند سال دارن میرن مدرسه

شیمی دوازدهم فقط درس اولش اونم قسمت پی اچ سخته وگرنه راحته بقیه ش 

نه یازدهم و دهم و میگیره

ای بابا چی میگیییی من هفته ای دوبار تو خواب میبینم امتحان ریاضی دارم گند زدم یا به مدرسه دیر رسیدم م ...

منم میبینم 

منم میبینم 

اخه تو خواب به خودم میگم خاک تو سرت انقد مشروط شدی تو 23 سالگی باز میری دبیرستان انقد حرص میخورم🤣

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
نه😶 مادرمم عصبی همش بهم بدتر استرس میده فوش میده تنبلی فلانی نمیخونی نمیخونی نمیخونی هروز هروز احسا ...

اشکالی نداره همه یه سری مشکلات و شرایط خاص دارن سعی کن تو مدرسه دوستی پیدا کنی که درسش خوبه بهت کمک کنه ناخواسته توهم پیشرفت میکنی مادرت هم شاید بخاطر مشکلاتی که همه زن ها دارن ناراحتی هاش رو به تو میده اونم درک کن  خواستی من هستم باهات صحبت کنم نمیدونم درست چیه ولی شاید بتونم بهت کمک کنم بچه که بودم شاگرد اول مدرسمون بودم 

اشکالی نداره همه یه سری مشکلات و شرایط خاص دارن سعی کن تو مدرسه دوستی پیدا کنی که درسش خوبه بهت کمک ...

خودم هم شاگرد اول بودم یه عالمه مشکلات داشتم که اینطوری شدم از بچگی این چیزا و اضطراب ریشه داره تو من به خاطر همین دوست حرفشو نزن همه مزخرفففف

2706