2737
2734
عنوان

کیا شوهراشون دیرمیادخونه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 74 پست

من شوهرم اکثرا خونه نیست . موقعی که بابام خوب بود خونه مامانم خواهرام برادرم زیاد میرفتم از وقتی بابام مریضه اونام سرشون گرم بابامه... 

پارک و شهربازی میبرم دخترمو اکثرا . الآنم که مدرسه میره

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر من، تا ساعت 2/5مدرسن بعد از 3 تا 11 شب جای دیگه کار میکنن، حتی روز تعطیل هم خونه نیست، حوصلم سر نمیره خودمم شاغلم اما دوست داشتم تایم بیشتری با من و بچه ها بودن اما ساعت کاریشون زیاده...

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
خانما اگ شوهرتون در طول روز فقط واسه ناهار عصرونه و شام بیاد خونه و شبا بره پیش مامانش بخابه چون طبق ...

یعنی اگه شما تنها بخوابین اشکالی نداره ولی مامانش نباید تنها بخوابه ، عجبا 

مردم همان قدر شما را دوست دارند که شما خودتان را دوست دارید.شما خالق واقعیت و زندگی خود هستید . 🌹🌹🌹🥰🥰🥰
2731
پس شما هم این شرایطو تجربه داشتین

آره واقعا خیلی حس بدی داره برامن که اینجوری بودامیدوارم مشکلتون حل شه اینجور مواقع آدم حس تنهاییش چندبرابرمیشه وفک میکنم باعث سردی زن وشوهرم میشه خوب

همسر من، تا ساعت 2/5مدرسن بعد از 3 تا 11 شب جای دیگه کار میکنن، حتی روز تعطیل هم خونه نیست، حوصلم سر ...

همش این شرایط بداقتصادی باعث شده مردا دیگه خونه پیداشون نشه منم دوس دارم تایم بیشتری خونه باشه وبا بچه بازی کنه به خدا وقتی میاد بچم نمیدونه چیکارکنه اون قدکه دیر میبینتش میخواد باهاش بازی کنه ولی اون دیگه خستس وهمش میگه بیا اینو ببر من بخوابم گریم میگیره

2740
وقتای ک بالا باشه خوبه اما مثلا پیش اومده ده شب پیش مامانش خوابیده ما رابطه نداشتیم و پون خستس زیاد ...

عزیزم از اول باید رو نمیدادی. به خواهرشوهراتم میگفتی اگه خیلی نگرانید نوبتی کنید شبی یکیتون بخابید.من که سزاوار نیستم شبا جدا از همسرم باشم 

کلاس شنا کلاس موسیقی کلاس خلاقیت کلاس بازی کلاس هوش و …. 

کجاها دارن این کلاسا رو ؟؟؟باید از مهد کودکا بپرسم؟؟؟من اصلا تاحالا نشنیدم کلاس بازی وهوش ....موسیقی وشنا که فک نکنم چون سنش هنوزکمه

کجاها دارن این کلاسا رو ؟؟؟باید از مهد کودکا بپرسم؟؟؟من اصلا تاحالا نشنیدم کلاس بازی وهوش ....موسیقی ...

شنا از سه ماهگی هست عزیزم کلاس موسیقی هم الان ارف هست براشون 

نه مهد نداره سرای محله ها معمولا دارن خانه کودک هم هست 

استارتر من علاوه بر اینکه شوهرم 12میاد.غریب هم هستم اینجا هیچکس رو ندارم

یا خدا خدا کمکت کنه حالا درسته ماهم رفت وآمدآنچنانی نداریم همش میگم کاش همسایه ها مثل قدیم باهمدیگه رفت وآمدمیکردن ماهم تازه اسباب کشی کردیم اینجام که همه سرشون تولاک خودشونه کسی با کسی معاشرت نمیکنه

شنا از سه ماهگی هست عزیزم کلاس موسیقی هم الان ارف هست براشون  نه مهد نداره سرای محله ها معمولا ...

عههه چه خوب من ذهنم توزمان خودمون مونده 😅😅😅پس حتما تونت اینا میگردم پیدا میکنم واقعا خیلی کمک کردی ممنون ازت بیچاره بچه هم اونقد توخونه موندپوکید دوس دارم با بچه های هم سن خودش بازی کنه

2706