2733
2734
عنوان

کیا شوهراشون دیرمیادخونه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 74 پست
آررررررره خب بگو مادرشوهرت بیاد خونتون  یا توهم برو باشوهرت تو اتاق بخوابین خونه مامانش  ...

مادرشوهرم میگه پام درد میکنه بیام بالا منم خوشم نمیاد با دوتا بچه برم اونجا بخوابم خونه خودمون راحت ترم

کاربری قبلیمو بهمادر  شوهرم( نی نی یار پنج😂😜) گفتم لغو کنه...       منو تو تاپیک های باحال تگ کنید لدفن😊
اهاااا راست میگی حقم داری  ما تقریبا یک ربع پیاده روی کنیم به پارک میرسیم  اگه دوس داشتی ...

از اونام داره ولی بیرونم نهایتش یه ساعت میریم برمیگردیم همش میگم کاش یه جمعی بود هرسری خونه یکی جمع میشدیم بچه هامون بازیای فکری ومفید میکردن خودماماناهم حالشون عوض میشد واقعا کاش بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدابهت صبر بده میفهمم چی میگی ولی مادرشوهرت باید به پسرش بگه من که نمیترسم تنها موندنی بروپیش خانومت ...

چی بگم والا😪😭

کاربری قبلیمو بهمادر  شوهرم( نی نی یار پنج😂😜) گفتم لغو کنه...       منو تو تاپیک های باحال تگ کنید لدفن😊
متدر شوهرم میگ برو پیش زنت اگ هم سکته کردم اشکال نداره یه جوری میگ ک شوهرمم بیشتر ناراحت میشه میگ مم ...

اون سکته اش چیه خوب😑😑😑میگه یعنی باید پیشم باشی دیگه😑😑خدا کمکت کنه چرا صبح تا شب سکته نمیکنه شب میخواد سکته کنه😅😅😅😅خداعمرشو کوتاه کنه 

2731
اون سکته اش چیه خوب😑😑😑میگه یعنی باید پیشم باشی دیگه😑😑خدا کمکت کنه چرا صبح تا شب سکته نمیکنه شب ...

والا همینو بگو اگ به شاید شایده، شاید منم در نبود شوهرم سکته کردم🤷🏼‍♀️

منم تا سه سالگی پسرم عربت بودم بنطرم زندگی تو عربت با بچه کوچیک خیلی سخته اول ازدواچ ک بچه نداشتم ان ...

آره بعد بچه سخته من شهرغریب نیستم ولی خوب چه فایده وقتی رفت وآمدی نیس!!!منم قبل بچه دارشدن همش با گوشی یا چیزای دیگه خودمو مشغول میکردم واصلا هم حوصله ام سرنمیرفت ولی الان با بچه اعصابم نمیکشه زودکم میارم

مادرشوهرم میگه پام درد میکنه بیام بالا منم خوشم نمیاد با دوتا بچه برم اونجا بخوابم خونه خودمون راحت ...

آهاااا فک کردم بچه ندارین 

با بچه خب سخته خونه کسی بری 

ببخشید پس رابطه چی؟سرده شوهرت؟

2738
والا همینو بگو اگ به شاید شایده، شاید منم در نبود شوهرم سکته کردم🤷🏼‍♀️

خدا نکنه دورازجونت منم قبلا این شرایطو داشتم طبقه بالای خونه مادرشوهرم بودن میگفتن به شوهرم که باید بری پایین چون اونا حوصلشون سرمیره😐منم گفتم پس من حوصله ام سرنمیره!!یا میگفتن اوناپیرن شب یه چیزیشون میشه باید پیششون بخوابی منم گفتم خوب اگه منم تنهام ترسیدم یه چیزیم شد کی جواب میده اون موقع بچه نداشتم خلاصه که نموندم اونجا چون بقیه از دور بلدن فقط دستورصادرکنن...حالا شوهرمن یکی دوساعت میاد خونه بعد میخوابه همونم میخواستن پیش ننه باباش باشه موندم پس چرا میان خواستگاری؟؟؟نگه دارن برا خودشون دیگه

آهاااا فک کردم بچه ندارین  با بچه خب سخته خونه کسی بری  ببخشید پس رابطه چی؟سرده شوهرت؟

وقتای ک بالا باشه خوبه اما مثلا پیش اومده ده شب پیش مامانش خوابیده ما رابطه نداشتیم و پون خستس زیاد کار میکنه فک کنم براس مهم نباشه😂😐

خدا نکنه دورازجونت منم قبلا این شرایطو داشتم طبقه بالای خونه مادرشوهرم بودن میگفتن به شوهرم که باید ...

پس شما هم این شرایطو تجربه داشتین

2706