2737
2739
ببخشید. میشه. بگید چجور درست میشه گلم

هرموقع گفت منم لایک کن عزیزم

انشالله هرجاکه میری؛ یه نفر مثل خودت سر راهت باشه. این جمله میتونه زیباترین دعای خیریابدترین نفرین ممکن باشد‌!!!  بنگرکه برای تو، دعاست....یانفرین..... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولی واسه فردا ظهر قرمه سبزی از ساعت 2 گذاشتم😎

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
2740
مریض شدم. بی حالم. پیشنهاد خودشه. میگ استراخت کن. 

ایشالله خوب بشی خودت درست کنی 🌷😘

انشالله هرجاکه میری؛ یه نفر مثل خودت سر راهت باشه. این جمله میتونه زیباترین دعای خیریابدترین نفرین ممکن باشد‌!!!  بنگرکه برای تو، دعاست....یانفرین..... 
چجوریه عزیزم؟

خیلی سادست عزیزم توی ماست نون تلیت میکنی چن تا خرما هستشو در میاری میندازی توشون بعد میخوری مزه خوبی داره ماها خیلی خوشمون میاد طبع سرد و گرم قاطی🫠 مثلا شاید شما خوشت نیاد قشنگم که بعیده البته بدون نونم میتونی بخوری خرما بریز توی ماست و بخور🥲

خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺
ببخشید. میشه. بگید چجور درست میشه گلم

پیاز رو همراه ادویه سرخ میکنی بعد سیب زمینی نگینی خورد شده بهش میدی سرخ بشه بعد لوبیا های پخته شده یا کنسرو لوبیا اضافه میکنی بعد هم آب میدی 

ما تلیط میکنیم 

رب هم بهش بده یادم رفت

خونه ی ما دورِ دوره🌈 پشت کوهای صبوره🏔پشت دَشتای طلایی🏞پشت صحراهای خالی🏕خونه ی ماست اونورِ آب🏝اونورِ موجای بی تاب🌊پشت جنگلای سروه توی رویاست، توی یه خواب🌜🌙❄پشت اقیانوسِ آبی🪁🗺پشت باغای گلابی🌄🌅اونور باغای انگور🍇🏝پشت کندوهای زنبور🐝🌸خونه ی ما پشت ابراست⛅اونور دلتنگیِ ماست🌠🌚تهِ جاده های خیسه🌧❄پشت بارون☔💧🌈پشت دریاست🏝خونه ی ما قصه داره🌎آلبالو و پسته داره🍒پشت خنده هایِ گرمش🙋‍♀️آدمای خسته داره🫂خونه ی ما شادی داره🏊‍♂️👩‍❤️‍👨توی حوضاش ماهی داره🐟کوچه هاش توپ بازی داره🏀گربه های نازی داره🦊🐈
2706