2737
2739
ماهم جنوبی هستیم ماست و خرما میخوریم خوشمزه ست با کشکم میخوریم

خوشبختم عزیزم اره خیلی خوشمزست ماها در هفته همیشه باید بخوریم 😂 با کشک نخوردم حتما امتحان میکنم 

خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺
ماهم وقتی قهریم شام نداریم

من دفعه اول شام نمیزارم 😂 تو این چهار سال زندگی هر بار موقع دعوا شام حاضر بود ولی این دفعه خیلی حرصم داده منم غذا نپختم😁

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوا کردیم قهریم شام نداریم😑

برو از اسنپ فود واسه خودت ساندویچ یا پیتزا بگیر جلوش بشینین بخور بعد میاد از پیتزات برمی‌داره آشتی میشید😂😂البته نیومد هم نیومد واسه کسی ک حرست داده گشنگی میکشی؟؟؟؟

خونه ی ما دورِ دوره🌈 پشت کوهای صبوره🏔پشت دَشتای طلایی🏞پشت صحراهای خالی🏕خونه ی ماست اونورِ آب🏝اونورِ موجای بی تاب🌊پشت جنگلای سروه توی رویاست، توی یه خواب🌜🌙❄پشت اقیانوسِ آبی🪁🗺پشت باغای گلابی🌄🌅اونور باغای انگور🍇🏝پشت کندوهای زنبور🐝🌸خونه ی ما پشت ابراست⛅اونور دلتنگیِ ماست🌠🌚تهِ جاده های خیسه🌧❄پشت بارون☔💧🌈پشت دریاست🏝خونه ی ما قصه داره🌎آلبالو و پسته داره🍒پشت خنده هایِ گرمش🙋‍♀️آدمای خسته داره🫂خونه ی ما شادی داره🏊‍♂️👩‍❤️‍👨توی حوضاش ماهی داره🐟کوچه هاش توپ بازی داره🏀گربه های نازی داره🦊🐈
2731
فداتم. اصن نمیتونم پاشم. شوهرم دستپختش خوبه. سوپاش مخصوصا. 

قربونت بشم نوش جونت🥰🥰🥰

انشالله هرجاکه میری؛ یه نفر مثل خودت سر راهت باشه. این جمله میتونه زیباترین دعای خیریابدترین نفرین ممکن باشد‌!!!  بنگرکه برای تو، دعاست....یانفرین..... 
برو از اسنپ فود واسه خودت ساندویچ یا پیتزا بگیر جلوش بشینین بخور بعد میاد از پیتزات برمی‌داره آشتی م ...

ن من الان میرم یه ته بندی میکنم 🤣شوهرم ۹ شب میاد 😁

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
امتحان کن خوشمزست الانم که فصل خرمای تازست خیلی میچسبه 😍

باشه عزیزم حتما 🤤🤤😍دلم خاست الان کشک نداریم فردا بخرم امتحان کنم ❤️

خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺
2738
هرموقع گفت منم لایک کن عزیزم

چشم. گل

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
چشم. گل

مرسی گل من🥰😘😘🌷🌷

انشالله هرجاکه میری؛ یه نفر مثل خودت سر راهت باشه. این جمله میتونه زیباترین دعای خیریابدترین نفرین ممکن باشد‌!!!  بنگرکه برای تو، دعاست....یانفرین..... 
پیاز رو همراه ادویه سرخ میکنی بعد سیب زمینی نگینی خورد شده بهش میدی سرخ بشه بعد لوبیا های پخته شده ی ...

مرسی. که گفتید    

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین