2733
2734

میترسم برم اونجا ازم یه سری سوالا بپرسه مثلا بگه به چه درسی علاقه داری من اصلا نمدونم به چه علاقه دارم بعد بگه تو که به هیچی علاقه نداری چرا اینجایی منی که گیجم و نمدونم چی میخوام دقیقا بنظرتون برم میتونه کمکم کنه 

اتفاقا مشاوره برای اونایی که نمیدونن چی دوست دارن که به ذهن و مسیرشون جهت بده  حتما برو

اخه  بعضیا میگن همون حرفا و سوالایی که خودم تو ذهنم از خودم می پرسمو بهم میدن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه  بعضیا میگن همون حرفا و سوالایی که خودم تو ذهنم از خودم می پرسمو بهم میدن

پیش یه مشاور حاذق برو 

من با دختر خالم رفتم برای انتخاب رشته کلاس نهمش 

اونم نمیدونست چی دوست داره 

مشاور چندتا تست شخصیت و روانشناختی گرفت ازش 

باهاش حرفم زد راهنماییش کرد

2728
روش تاثیر گذاشت؟ دختر خالت مث من هیچ استعدادی نداره یا نه؟ 😔

امسال کنکور داره 

تا الان که راضی بوده 

استعداد داره ولی خودشم فکر میکرد نداره 

استعداد یه طرفه علاقه داشتن یه طرف دیگه 

برو پیش مشاور مطمئن باش هم مسیرت و پیدا می‌کنی هم آشفتگی ذهنیت از بین می‌ره 

امیدوارم بهترین ها اتفاق بیفته برات🤍

امسال کنکور داره  تا الان که راضی بوده  استعداد داره ولی خودشم فکر میکرد نداره  اس ...

مرسی 

چون دارم دیوونه میشم میترسم اینده هیچی نشم و به هیجا نرسم بخدا یه سریا داریم درس درست حسابی نمی خونن سر کلاس اصن یجوری سوالارو معلوم نیست چیجوری نفر اول دل حل می کنن یا یجوری رفتار میکنم هرکیییی ببینه فکر نیکنه اینا خیلییییی نخبه ان ولی امتحاناشونو کم میشن چرا منی که درسامو میخونم اینجوری نیستم امتحانامم بالا میشم ولی هرکی ببینه فکر میکنه من عادی ام اگه میشه اگه پندی اندرزی برا اینکه ادم شم بگین 

2738
مرسی  چون دارم دیوونه میشم میترسم اینده هیچی نشم و به هیجا نرسم بخدا یه سریا داریم درس درست حس ...

عزیزم انقدر خودت و دست کم نگیر 

همه ما استعداد داریم فقط باید بریم دنبالشون 

باید بگردیم و وقت بذاریم که پیداشون کنیم 

مطمئنم توهم اگر بری دنبال علایق و استعداد هات موفق میشی 

آینده برای توعه 

اینم یادت باشه کسی که درس میخونه و نمره بالا میگیره آدم معمولی نیست کسیم که دوتا دونه سوال حل می‌کنه نخبه نیست 

برچسب نزن به خودت 

خودت و باور داشته باش 

عزیزم انقدر خودت و دست کم نگیر  همه ما استعداد داریم فقط باید بریم دنبالشون  باید بگردیم ...

ممنونم از رانمایی هاتون الان میخوام برم از مشاور برای یه روز نوبت بگیرم امیدوارم روم تاثیر بزاره خبرشو میدم 

من می تونم مشاوره بدم بهتون بدون هیچ هزینه ای

من دیپلم دارم و همسرم طلبه و روحانی هست 

کارهای تربیتی و مشاوره ای رو علاقه دارم و دوره هاشو شرکت میکنم

و دیدمم باز هست نسبت به آینده افراد یعنی تشخیص رشته درستو میتونم بدم اصول داره

اگر علاقه داشتین درخدمتم و اگر نسبت به مذهبی ها گارد تدارید

ضمنا گفتم دیپام برای این هست که فکرنکنید مشاوره خوندم با دانشگاه رفتم

صرفا هرکی دانشگاه میره عالم نیست و بنده قصدا دانشگاه نمیرم که از طرق دیگه کسب علم کنم

البته که رشته های مفید زیاد هست اما خب قطعا دلیل بر رفتن نیست باید بسنجه ادم اولویتهاشو..

2706