2733
2739

کسی که کنار تو بچه میشه یعنی در کنارت احساس امنیت داره مثل امنیتی که بچه پیش مادرش داره

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی که کنار تو بچه میشه یعنی در کنارت احساس امنیت داره مثل امنیتی که بچه پیش مادرش داره

😂نه بابا لوس مامانشه :/ هرچی میشه پهلو مامانشونن حالا منو مادرشو بزاری کنار هم 🙂 معلومه از مامانشم بیشتر دوسش دارم 

مردها پیش کسی که دوسش دارن بچه میشن...گریه میکنن احساساتی میشن ذوق زده و هیجانی هستن لوس میشن نیاز به نازکشیدن دارن و خلاصه ...

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚
2738
😂نه بابا لوس مامانشه :/ هرچی میشه پهلو مامانشونن حالا منو مادرشو بزاری کنار هم 🙂 مع ...

یه زن عاقل جنس علاقه مادر همسری رو تشخیص میده...پس حسادت نمیکنه...

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚
چه قدر قشنگ گفتید

فدات شم

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.