2737
2734

5 روز پیش پول داد گف برو برا بچه لباس بخر برا زمستون،منم رفتم با مامانم برا دخترم پالتو و شلوار و کلاه اینا خریدم،بعد حالا عروسی پسرعموشه ن پول میده ک لباس بخرم ن میذاره با پول خودم لباس بخرم 

از عید تا الان هیچی برا من نخریده بخدا من هر چی میگم میخام اینو بخرم اونو بخرم،لباس ندارم کهنه شدن میگه ن عید میخری میگم خب لباس برا زمستون ندارم اینارو هم اگ از خونه بابام نمیاوردم باید لخت میموندم میگه زیادی حرف نزن 

داداشاش و این با همدیگه کار میکنن،اونا هم برا زنشون لباس میخرن هم کلی طلا خریدن برا زنشون،هم برا بچه هاشون لباس میخرن 

پس چرا اونا دارن این نداره،اینم بگم ک وضع مالی شوهر من از وضع مالی برادراش بهتره 

ماهی یبار خونوادشو برا شام دعوت میکنه،دو ماه یبار گوسفند میخره همه ی داداشاش و مامانش اینارو دعوت میکنه 

پ چرا تا ب من میرسه میگه ندارم منم میگم خو خودم پول دارم حداقل با پول خودم بخرم میگه ن زیادی حرف نزن عید لباس میخری 

ب مامانم میگم لباسایی ک دختر بودنی تو برام خریدی رو بفروشم بعد لباس بخرم میگه ن دست نزن نگه دار همشونو

یعنی چی ک خرجتو نمیده؟؟؟؟

وظیفه شه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

شوهر من نخره هم حق دخالت نداره با پول خودم بخرم نخرم به اون چه بخر بپوش بگو مادرم داد

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخود.پول داره مهمونی بده پول نداره لباس بخره؟دفعه دیگه مهمونی نزار بده.

دعوا میکنیم بعد ب بابام ک میگه،بابام منو مقصر میدونه میگه چرا نمیذاری دعوت کنه خو بذار دعوت کنه ب تو چ😓

یه ساله عروسی کردم هر چی از خونه بابام لباس بردم اونارو میپوشم،زنداداشاش مسخرم میکنن میگن این چ شالیه سر کردی

2740

بذار آبا از آسیاب بیفته و این قضیه خرید فروکش کنه ی بار خیلی عادی و ریلکس ک انگار فقط داری حرف میزنی و نه گلایه بگو ی بنده خدایی منو دیده گفته شوهرت بدهکاره؟ گفتم نه چطور؟ گفته ی مرد از روی لباسی ک برای زنش میخره شناخته میشه شما همیشه لباسات تکراری یا کهنه اس گفتم شاید بدهکارین ندارین بخرین 

بذار آبا از آسیاب بیفته و این قضیه خرید فروکش کنه ی بار خیلی عادی و ریلکس ک انگار فقط داری حرف میزنی ...

میخام لباسامو بیارم بذارم خونه بابام بعد بگم کهنه شدن انداختمش دور