2737
2734
عنوان

شوهرم گف بمن چه که مریضی

449 بازدید | 43 پست

دیشب  مریض بودم سرماخورده بودم بعدشوهرم هنوز عقدیم یه ساعتی باهم بودیم بعد ۹من نوبت دکترداشتم اولش که گف اره منو دیدی خوب شدی و اینا و واقن هم نسبت به قبلش بهتربودم بعد دیدم نزدیکای ۹همون دوستش که از پیش اون اومده بود جامن بهش زنگ زد و اونم خوشحال گف باشه الان میام تا۱۰باشگاه که ۱۰برم استخر منم خب انتظار داشتم حداقل یه تعارف کنه که میخای میری دکتر باهات بیام هیچی نگف خیلی ناراحت شدم تودلم گفتم چون میبینه من رانندگی میکنم و خودم ماشین دارم و ازپس خودم برمیام کلا احساس مسولیتش رفته نتونستم خودمو کنترل کنم گفتم قبلنا یه ذره غیرت داشتی شایدم گفتم فکرمیکردم یه ذره غیرت داری که منو تنهانفرستی نصف شب دکتر توکه میدونی اون همون ساعت که میگه نیست و تا ده حداقل باید توماشین منتظر بشینم بس مطبش شلوغه بعد گف من فکرکردم خب مامانتم باهات میاد تومگه پشت تلفن نگفته بودی بامامانم میرم درصورتی که اصن اینطوری نبوده و اینومه گف ذیدم داره واقن منو خرفرص میکنه گفتم حرف مفت نزن و....نخور 

وچون من اینطوری کردم الان اون طلبکار و ناراحته نه من 

خیلی حالم بده همش خودخوری میکنم بااین انتخابم 

خیلی هم وابستشم نمیتونم بیخیالش بشم تازه دیشبم معذرت خواهی کردم هنوز باهام ناراحته

تازه بهم گف بمن چه که مریضی مگه توچنبار منو برذی دکتر درصورتی که وقای مریض میشه غصشو میخورم یکی دوبارم بردم امپولاشو زده و سوپ درست میکنم و ابمیوه میگیرم 

بهت اهمیت نمیده

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو بد حرف زدی😐

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
2731

خب توقع داری به طرف .. بخور بدبد تارانتینو نشه

ناراحتیاتونو با جملات درست و مودبانه بیان کنید 

غیرت داشتی چیه آخه.. بگو دلم مبخولست همراهیم کنی

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2738

عزیزم 

رعایت ادب رو داشته باش .

مرده رو بی غیرت کردی 

بهش گفتی ...‌. نخور 

والله من بودم درست و حسابی باهات برخورد میکردم .

خوبه مریضی اینکار میکنی سالم باشی چکارش میکنی  

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد ...‌‌...
2706