2733
2734

چهارشنبه۳۰شهریورصبح ساعت۱۰پریودشدم.بخوام ده روزه حساب کنم میشه امروزصبح یافرداصبح؟الان غسل کردم.امشب میتونم نمازبخونم یاازفرداشروع کنم؟وسواس دارم توی تشخیص پایان پریودی.دوشنبه شب ترشح سفیددیدم ولی ازفرداش ترشحاتم رنگش قهوه ای بود.خودم حدس زدم پاکم ولی رنگ ترشحم این هست و پریودی نیست.ازدوشنبه تاالان چندباررفتم حمام ونمازخوندم.برای اطمینان گفتم ده روزه هم برم حمام.امروزمیشه ده روزیافردا؟ممنون

........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الان ده روزت تمام سده و اگر لک ببینی جز حیض نیست

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
ترشح قهوه ایی ینی هنو پریودی

نمی‌دونم رنگ ترشح پاکم اینه یاپریودیه.خواهرم گفت پاکی.خودم وسواس دارم.نمیتونم تشخیص بدم.شک میکنم.چندبارتوی دستشویی ترشح سفیددیدم ولی باز...

........
2738
نمی‌دونم رنگ ترشح پاکم اینه یاپریودیه.خواهرم گفت پاکی.خودم وسواس دارم.نمیتونم تشخیص بدم.شک میکنم.چند ...

یکبارم ترشح قهوه ای بیاد بین اون سفیدا باز غسل گردنت میاد ولی مطمئن نیستم استحاضه ست یا حیض

لطفا درخواست دوستی ندید
نمی‌دونم رنگ ترشح پاکم اینه یاپریودیه.خواهرم گفت پاکی.خودم وسواس دارم.نمیتونم تشخیص بدم.شک میکنم.چند ...

والا منم بعد روز هفتم تا هشتم گاها تو ادراردم لک قهوه ایی میبینم فک میکنم پریودم و میرم غسل میکنم باز ک اواخر دیگ کلا روز هشتم غسل میکنم 

والا منم بعد روز هفتم تا هشتم گاها تو ادراردم لک قهوه ایی میبینم فک میکنم پریودم و میرم غسل میکنم با ...

ازبس ازدوشنبه تاالان رفتم حمام خسته شدم.گفتم دیگه امروزاخرین باره.

........
2706