2733
2739
به چیزای بد فکر نکن اصلا فکر کن این موضوع نشنیدی و اگر خواهرانه بهت بگم لطفا اقدامت شروع کن تا ببینی ...

فولیک اسید فقط نوشته ،اونو بخورم ۳ ماه بعد شروع کنم؟؟ اقدام کنم سقط و اینا نمیشه چون تخمک خوب ندارم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فولیک اسید فقط نوشته ،اونو بخورم ۳ ماه بعد شروع کنم؟؟ اقدام کنم سقط و اینا نمیشه چون تخمک خوب ندارم؟

اره گلم نترس انرژی بد نده نگو بدبختم شما خیلی هم خوشبختی سقط و این حرفا هزار تا دلیل داره توکل کن بخدا استرس سمه خالص استرس دور کن از خودت دختر خوب چند سالت؟؟؟

2728

دمترا حالیشون نیست من چسبندگی فحیح داشتم عکس رنگی گفت لوله باز و...این همه سونو شکمی و جای آپاندیسمو و...ای وی اف کردم نشد بعد من تخمکام عالی بود با امپول هایپر شدم دوازده تا یا چهارده تا جنین شد از هحدتا که کشیدن بقیشم سرم نمکی خوردم تا راخت بشم دوغ اینا خودم باردار شدم الکی بهش فکر نکردم سر سزارینم گفت چسبندکی داشتی چحوری با این وضع باردار شدی استرس نکیر بیخیال بچه بشو اقدام بخاطر بچه نکن لذتشو ببر فقط همین ویتامین بخور مایعات بخور یبوست نشو بعد اقدام اصلا سرویس نرو حتی منفحر داشتی میشدی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

عزیزم این ماه نداشتی، ماه بعد داری. عادیع این چیزا.

اینایی که از دکترا بد میگن رو باور نکن. قرار نیس همه از دکتر نتبجع بگیرن ، عده ای درمان میشن عده ای نمیشن. 

ولی خیلی بده از همه دکترا بد بگیم

اره گلم نترس انرژی بد نده نگو بدبختم شما خیلی هم خوشبختی سقط و این حرفا هزار تا دلیل داره توکل کن بخ ...

مرسی عزیزم ،همیشه زود دلیل ناراحتی پیدا میکنم برا این چیزا 😥۳۰ سالمه

عزیزم این ماه نداشتی، ماه بعد داری. عادیع این چیزا. اینایی که از دکترا بد میگن رو باور نکن. قرار نی ...

ینی هر ماه فرق میکنه ،هول شدم فک کردم میگه کلا نداری

2740
دمترا حالیشون نیست من چسبندگی فحیح داشتم عکس رنگی گفت لوله باز و...این همه سونو شکمی و جای آپاندیسمو ...

مرسی از راهنماییت عزیزم،الان ینی اقدام کنم یا برم داروی تحریک بنویسه؟

الان اقدام کنم؟ ی فولیک اسید نوشته با یه قرص اسمش فموبرا

اگه این ماه کلا فولیکول نداستی پس اقدام بی فایده است ولی اگه داشتی فقط سایزش کوچیک بوده اقدام کن. انشالله نتیجه میگیری

اگه این ماه کلا فولیکول نداستی پس اقدام بی فایده است ولی اگه داشتی فقط سایزش کوچیک بوده اقدام کن. ان ...

فقط نگا کرد گفت تخمک خوبی نداری ولی تنبلیت شدید هم نیست چون پریود میشی هر ماه،حالا من نمیدونم کی شروع کنم الان؟؟

مرسی از راهنماییت عزیزم،الان ینی اقدام کنم یا برم داروی تحریک بنویسه؟

تخت نظر باش انجام بده ولی وقتی فکر میکنی بچه نمیشه نمیدونم چرا،کیت تخمک گذاری خیلی عالیه سونو چرته الکی هزینه نکن کیت بزن تو ماه یک یا دوبار فقط با همسرت باش همین زیاد نه تاریخارم خودت دستت بگیر تز روز دوازده شروع کن بعد اگه شما اول به ...برسی یا اول همسرت به ایناشم دقت کن تا سری بعد که باردار شدی متوجه بشی چطوری باردار میشی 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
تخت نظر باش انجام بده ولی وقتی فکر میکنی بچه نمیشه نمیدونم چرا،کیت تخمک گذاری خیلی عالیه سونو چرته ا ...

برم داروخونه بگم کیت تخمک گذاری میخوام؟ من فقط یه دونه بچه میخوام عزیزم😥