2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلی نترس دکتر کیه فقط خدا توکل کن به خدا

بخدا عمه ی من با ۱۲بار ای وی اف و ای یو ای دکترا جوابش کردن بیخیال شد و کاملا طبیعی ماه بعدش حامله شد خدا ی عروسکی بهش داده نگم برات این بچه ۳ماه فقط میخنده چشماش دل ادم پرپر میکن اونقدر ناز

توکل کن بخدا بنده خدا یچیزی گفته

2728
تنبلی داشتم رفتم چکاپم کنه ،قصد اقدام جدی نداشتم😥ولی خعلی ترسیدم اینجور گفت😥

روز چندم سیکلتون رفتید؟

شاید زود رفتید یا آزاد شده

منم تیر ماه واسه چکاپ قبل بارداری رفتم موقع سونو دکترِ گفت اصلا فولیکول خوب نداری

ولی من خودم میدونستم آزاد کردم

الان چیکار کنم ترس رفته وجودم😔

بر خلاف دوستان که میگن دکتر چرت گفته این موضوع رو جدی بگیر

چون کیفیت تخمک بسیار در بارداری موثر هست

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
روز چندم سیکلتون رفتید؟ شاید زود رفتید یا آزاد شده منم تیر ماه واسه چکاپ قبل بارداری رفتم موقع ...

عزیزم نمیدونم روز چندمه😥باید برم تو دفترمو نگا کنم

2706