2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم وقتی زامان طبیعی کردی چن ساعتی گذشت جای بخیه ها هنوز درد داره ؟ مسکن نمیدن ب ادم ؟

درد نداره زیاد اما خیلی باید مراعات کنی تا خوب جوش بخوره ، مسکن نمیدن چون دردی نیست که قابل تحمل نباشه 

مال من باز شده بود بعد از یه هفته دوباره رفتم برام بخیه زد 😫 فکر کن دوباره رفتم رو همون تختی که زایمان کردم خوابیدم و بخیه خوردم 😤😖😖😖

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
خیلی استرس دارم 😭😭😭😭😭😭

ببین اصلا استرس نداشته باش برای من بهترین لحظه عمرم بود و هزار بار هم برگردم طبیعی زایمان میکنم 

البته من از هفته ۲۰ بارداری یوگا کار کردم و ماما همراه داشتم که حسابی ماساژم داد و ورزش هارو موقع دردم باهام کار میکرد و عالی بود 

اصلا شاید بخیه نخوری ، همه که مثل هم نیستن 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2738
عزیزم وقتی زامان طبیعی کردی چن ساعتی گذشت جای بخیه ها هنوز درد داره ؟ مسکن نمیدن ب ادم ؟

اول ازهمه بگم نباید استرس داشته باشی ،اصلا اون غولی ک ساختن نیست بعدم خب اره کمی جای بخیه ها درد داره مثل هر عمل دیگ اما اونقدر سخت ودردناک وترسناک نیست ک اصلا قابل تحمل نباشه 

ودرآخر بگم هرچی سخت بگیری سخت تموم میشه برعکس همه برای من زایمانم خیلی خوب وراحت بود اتفاقا بخیه هام اذیتم نکردن فقط موقع بدنیا اومدن بچه کمی درد میکشی اما باورکن اصلا ترسناک نیست ،اگ اعتقاد داری حضرت زهرا رو صدا کن بیییینهایت کمکت میکنه

ا...الله بسلامتی وشادی نی نی تو بدنیا بیاری

اول ازهمه بگم نباید استرس داشته باشی ،اصلا اون غولی ک ساختن نیست بعدم خب اره کمی جای بخیه ها درد دار ...

عزیزم حضرت زهرا هر ارزوی خیری داری برات براورده کنه ممنونم ک لطف کردی جوابمو دادی