2752
2734
عنوان

لجبازی کودک ۵ ساله

823 بازدید | 12 پست

سلام دوستان بیاین کمک😔😔😔

دخترم ۵ سالشه توی خونه که هستیم به حرف من و پدرش خیلی گوش میده ولی وقتی بیرون میریم و چشمش به بقیه میفته مخصوصا مادربزرگش و پدر من چون همیشه ازش طرفداری میکنن کلا رفتارش برعکس میشه چندین مورداز بچه های فامیل هستن که دوست نداریم با این بچه ها بازی کنه  ولی برعکس خیلی ازشون الگو میگیره و هرکاری اونا بگن انجام میده...واقعا دیگه کلافه شدیم دیشب گریه میکرد که میخواد با ماشین یکی از آشناها بره و دقیقا با همون دختری که حدودا ۹ سالشه و اصلااا دوست نداریم باهاش باشه..بالاخره کار خودشو کرد و رفت ولی من دیشب تنبیهش کردم و گفتم حق نداره تا ۱ هفته مهدکودک بره و خوراکی توی سوپر مارکت انتخاب کنه...ترخدا کمک کنید چجوری باید باهاش برخورد کنیم.

چیکار به مهد کودکش داری اخه

از اسباب بازی و اینا محرومش کن

حتما توی خونه خیلی بهش امر و نهی میکنی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

دختر منم ۵ سال و نیمه خیلی لجباز و پرخاشگر شده. وحشتناک عصبی میشه  داغونم از دستش. اصلا حرفم گوش نمیده 

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چیکار به مهد کودکش داری اخه از اسباب بازی و اینا محرومش کن حتما توی خونه خیلی بهش امر و نهی میکنی

تنها چیزی که دوست داره مهدکودکشه..

آره امر و نهی که زیاد😔😔

یه دونه اس همش پیله ی ما و چسبیده بهمون.

دختر منم ۵ سال و نیمه خیلی لجباز و پرخاشگر شده. وحشتناک عصبی میشه  داغونم از دستش. اصلا حرفم گو ...

چرا اینجوری میکنن واقعا؟؟؟دختر من که انگار همه دوستن و من و باباش دشمن خونی...ب حرف همه گوش میده ولی ما...

دخترمن ۴سال ونیمشه وحشی شده😭😭😭

قبول داری الان دختر بزرگ کردن خیلی سخت تر از پسر شده؟؟من هرچی پسر دورم میبینم اروم ترن ولی دخترا لوس تر و لجباز تر..

انشالله زودتر بزرگ شن..😔

دختره منم ۴ سالشه خیلی جیغ جیغو و عصبی شده...الانم با گریه خوابید

پس فکر کنم مشکل از ۴و ۵ ساله هاس...

دختر من خیلی حرف گوش کنه تو خونه حتی توی اتاق خودش تنها میخوابه..خیلی کمکم میکنه ..ولی انتطاراتش از ما خیلییی زیاده همه چی باید بخریم و هرچی هم در اختیارش میزاریم بازم عین طلبکارا رفتار میکنه

یه خانوم دکتری هستن روانشناس کودک میگفتن که سن ۴ و نیم تا ۵ سالگی از نظر رفتاری بچه ها رفتار مشابه نوجوون ها رو بروز میدن به شدت لجبازی میکنن یه دوره بحران از بحران های کودکی هست وقتی زمانش تموم بشه بچه تا به نجوونی برسه واقعا رفتار ددست و قابل تحمل میشه