2733
2734
عنوان

رابطه شوهرمو و زندایشش

| مشاهده متن کامل بحث + 324768 بازدید | 863 پست

اين پيام ها رو نشون دايي جان بده حساب هر دوشون را بزاره كف دستشون 

يه بنده خدايي از شوهرش جدا شد به زور ،بعد رفت شد زن خواهرزاده شوهرش .شوهره راننده بوده خواهرزاده همش خونه دايي خدا لعنت كنه اونايي كه  اهل خيانتن 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
من از این موردا دیدم. دو تا جاری بودن، یکیشون با برادرشوهرش دوست پنهانی شدن. بعد هر دو با همسرانشون ...

راستش ترسیدم

شوهرم با جاری ناتنی من خیلی رابطش خوبه همش بهم زنگ و پیام درصورتی که من اصلا شماره برادرشوهرمم ندارم

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنیدانشالله حاجت روابشین🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بعضی خانوما کثیفن.حالم بهم میخوره ازین زنای خیانتکار.خب طلاق بگیر برو ب هرکی میخوای .....😡

بعد میگن یه سریا در مورد همجنس خودشون بد میگن 

اینا همجنس نیستتنننن 

گاو ماده ن

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
2728
ب دایی بگو بزنه هم زنشو لت و پار کنه هم خواهر زادشو 😑

وای نه خطرناکه بوی خون میاد 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
دایی شوهرشه

حالا فرقی نداره به اون بگه 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

بعد همون لحظه به این یکی گوشی شوهرم ک با خودش برده بود یه اس اومد ک سلام کار داشتی زنگ زدی ؟

شمارزه ناشناس بود

گفتم کیه؟

شوهرم گف رفیقمع

گفتم زود زنگ بزن

گف زنداییمه

گفتم زنگ بزن گف ن بذار فردا دایی از ماموریت بیاد بریم خونشون

دیگ از من اصرار از اون انکار

بلند شد رف دستشویی

منم مامانم خونمون بود نمیشد دنبالش برم

از دستشویی اومد اس رو پاک کرده بود

2738
بعد همون لحظه به این یکی گوشی شوهرم ک با خودش برده بود یه اس اومد ک سلام کار داشتی زنگ زدی ؟ شمارزه ...

خب معلومه دیگ رفته دسشویی هماهنگ کنه قضیه رو جم کنن نباید بش میگفتی 

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
مال من زنداییش جوونه و با هم شوخی فیزیکی هم دارن خیلی بهم میریختم اوایل اما بعد هم ب همسرم هم زندایی ...

منم با جاریم همین مشکل و دارم ولی کلا گفتم خوشم نمیاد این رفتارا یجوری تهدید کردم شوهرمو ک جواب تلفنشونم نده 

تو سوژه ی خنده مایی نه رقیبمون   
بعد همون لحظه به این یکی گوشی شوهرم ک با خودش برده بود یه اس اومد ک سلام کار داشتی زنگ زدی ؟ شمارزه ...

شوهرت پا داده گلم تمام

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕

چرا با موبایل رفت دستشویی

کاش میزاشتی مامانت نبود مچشو میگرفتی که بتونی مانور بدی

من جات بودم جرش میدادم 

یعنی ببین پارش میکردماااا 

من این چیزا سرم نمیشه 

بهتر مامان و بابام بفهمن 

بابام در خدمتش بود، حسابی از خجالتش در میاورد

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین