2737
2739
عنوان

چرا بیدارین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5937 بازدید | 228 پست
میخوام برم آزمایش بدم

این وقت صبح؟

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون حال ندارم گلوم داره میسوزه ، شوهرمم داشت میرفت سرکار کلا" خواب از سرم پرید😮‍💨

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2728
بیدار شدم،اولین روزیه که باید برم سر کار،بچمو بسپرم دست پرستار،دلم مثه سیر و سرکه میجوشه،دعام کنین ب ...

آروم باش چیزی نیست 

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2740
باردارم خوابم نمیاد از‌ساعت۴صبح بیدارم

🥲😁

از رو عادت تازه میخوام برم بخوابم🤧😴

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
ببخشید...دستشوییم‌گرفت دیگه نتونستم بخوابم...بعدش گفتم بیام نی نی‌سایت یه چندتا تاپیک بخونم‌چشام خست ...

هعی..

ب نی نی شیر میدم

🥲😁

2706