2733
2739
عنوان

کمک

141 بازدید | 16 پست

سلام دوستان کسی هست اینجا سنش بالا رفته باشه و ازدواج نکرده باشه؟برای کسی که دوس داره ازدواج کنه خیلی بده،من خودم دوس دارم ازدواج کنم ولی قسمت نشده،مورد برام پیش میاد ولی جور نمیشه،میشه لطفا راهنمایی کنید برای بخت گشایی چیکار کنم؟

عزیزم  شما شاغلی؟

من ارمیم.مخالف ازدواج زیر ۱۸.مخالف حیوان ازاری و موافق انسان بوده.کاربریمو یه بار ترکوندم این یکی اخریه چون خط دیگه ندارم، پس چون جواب کاربرایی که بی احترامی میکنن رو نمیدم دلیل نیست که میترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج صرفاً برای ادمای شاغل و دانشجو و به اصطلاح موفق فقط یه گزینس همه که نباید ازدواج کنن

من ارمیم.مخالف ازدواج زیر ۱۸.مخالف حیوان ازاری و موافق انسان بوده.کاربریمو یه بار ترکوندم این یکی اخریه چون خط دیگه ندارم، پس چون جواب کاربرایی که بی احترامی میکنن رو نمیدم دلیل نیست که میترسم 
2731

سلام..سایت همسان‌گزینی تبیان..

حضور در اجتماعات و کلاس ها 

پرورش صفات مثبت 

استغفاری که باعث افزایش علم و روزی می شه در حواشی مفاتیح هست تا ۶ ماه روزی ۴۰۰ مرتبه بگو با سنت تقوا و توکل..من سر ۶ ماه ازدواج کردم

۴۰ یس بخون و اخرش یه قربانی مثلا مرغ.

دعای مشلول و یستشیر تا ۴۰ روز بخون قبل طلوع افتاب و شام بخون خواستگارات زیاد می شن

2738

منم خیلی دوس دارم ازدواج کنم البت باکسی ک دوسش دارم‌خدایش ب شدت خوشگلم خیلیییا ولی خب خواستگارزیادندارم بایکی اشناشدم ازخودخدا و شهدامیخام ک نیتش ازدواج باشه

بله

خوب دیگه چرا غمگینی مستقل باش دوست پیداکن بهت قول میدم بهتر از ازدواجه سعی کن تو کارت ارتقا پیدا کنی

2706