2737
2734
عنوان

توروخدا کمک کنین فکر کنم جون نوزادم در خطره

| مشاهده متن کامل بحث + 8156 بازدید | 164 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تریاک نیست قرصیه که برای ترک اعتیاد میخورن

ای وای قرص یا شربت متادون بچه رو میکشه پاشو همین الان ببرش اورژانس ساده نگیر

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک

نکنه به خاطر اینکه گریه میکرده بهش دادی تا آروم بشه؟؟؟  به دکتر گفتی حتما که قرص چی بوده؟؟

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2731

قرص های ترک اعتیاد همش ترامادول و متادون هست بچه پس میوفته اگه دست دست کنی مطمئن باش آدم گنده ترامادول بهش نمیسازه اوور میکنه اون ک دیگ نوزاد ۲ماهس

شدی آرامش کل این زندگی👩‍👧
2738

اولین وظیفه مادر حفاظت و مراقبت از فرزندانشه.

عذر میخوام که این مثال رو میزنم در مثل مناقشه نیست

ولی به حیوانات هم‌نگاه کنیم مشخصه!!!!

دوستی دارم از هر حشره ای میترسه ولی کافیه اون‌حشره نزدیک بچه اش بشه

تبدیل میشه به یه شیر! و بچه اش رو از خطر دور میکنه

حتی دیدم که دست به حشره میزنه!!!

پایان شب سیه سفید است
قرص های ترک اعتیاد همش ترامادول و متادون هست بچه پس میوفته اگه دست دست کنی مطمئن باش آدم گنده تراماد ...

دقیقا من دیدم طرف معتاد نبود اشتباها خورده و فوت شده

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک
خب این ک بدتره الان بچت چ جوریه هوش داره 

وقتی میگه هیچی نمیخوره همش خوابه میگه بیحال و منگه یعنی درصد هوشیاری اومده پایین! بعد این نشسته اینجا  تاپیک میزنه!!!

و تازه میگه اگه فردا آزمایش بده معلوم میشه!!!!!!

و حتی نگران بچه نیس باز میگه چیزی شه میوفته گردن من!!!!

خانم چکار کردی با نوازد ۲ ماهه آخه؟؟؟ .یعنی واقعا اونجا و اون لحظه دیدی یه عوضی داره به بچت قرص میده نگاش کردی؟؟؟؟ 

اون بچه مگه میتونه قورت بده آخه؟؟؟ 

اگر هم مارو سرکار گذاشتی خدا ازت نگذره اول صبح شنبه ای اعصابمون رو خورد کردی.

تریاک نیست قرصیه که برای ترک اعتیاد میخورن

متادون بهش دادین.بزار رک بگم دیر ببریش بیمارستان میمیره صد دررصد. پاشو ببر بیمارستان بگو شنیده بودم واسه خواب بچه خوبه بهش دادم. یا فلانی بهش واسه خواب داده. کاریتون ندارن. مطمئن باش نری پشیمون میشی اونوقت اگر خدا نکرده بمیره پای هردوتون گیره

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
2706