2737
2739
عنوان

توروخدا کمک کنین فکر کنم جون نوزادم در خطره

| مشاهده متن کامل بحث + 8159 بازدید | 164 پست
آب بدنش کم شده سریع بهش با سرنگم شده آب ولرم بده رد کنه بره جیشش و زیاد کن دیدی عکس الملش خطرناک ش ...

علاوه بر ادرار این سم باید از بدن نوزاد خارج بشه. حتما باید بره بیمارستان .بچه می‌ره کما .اونوقت پلیس و بیمارستان هفت جد اسی رو پیش چشمش میارن

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آب بدنش کم شده سریع بهش با سرنگم شده آب ولرم بده رد کنه بره جیشش و زیاد کن دیدی عکس الملش خطرناک ش ...

ادارا نمیکنه با یه ساعت ماساژ یه کم ادرار کرد شیر رو دارم به زور با قطره چکونه بهش میدم نمیخوره 

غیر ممکنه یه بچه ی ۲ماهه بتونه قرص را ببلعه حلش کردید و دادید بهش الانم جای تاپیک زدن ببرش بیمارستان تا دیر نشده

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2728
ادارا نمیکنه با یه ساعت ماساژ یه کم ادرار کرد شیر رو دارم به زور با قطره چکونه بهش میدم نمیخوره  ...

به دکتر گفتی قرص دادن بهش؟ دکتر چی گفت؟

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2738

حتما سریع ببرش اورژانس اگه تریاک دادی که دیر کنی بچه خدای نکرده از دستت می‌ره زود ببرش دکتر

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک
تریاک نیست قرصیه که برای ترک اعتیاد میخورن

چرا دادی بهش؟!😭😭😭

ببرش همین الان بیمارستان باید از بدنش خارج شه

خدایی نکرده رو مغزش اثر بذاره نتونه دیگه راه بره تکون بخوره میتونی خودتو ببخشی ؟؟؟ 

2706