2737
2734
منم واکسن نزدم از وقتیم کرونا اومده نگرفتم اصلا یه سرماخوردگی ساده هم نگرفتم اما الان به شدت درگیر ک ...

آخی آره کرونا خیلی طولانیه دورش مخصوصا آخراش حالت آلرژی میگیره به خودش. دمنوش (پونه و چای کوهی )خیلی عالیه به غیر این دوتام (آویشن و عسل )و (پولک و ختمی )هم عالین.مدام ازین دمنوشا درست کنید بخورید و ویتامین سی انشالله زوذ خوب بشید

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی آره کرونا خیلی طولانیه دورش مخصوصا آخراش حالت آلرژی میگیره به خودش. دمنوش (پونه و چای کوهی )خیلی ...

من باردارم و در معرض زایمان زودرس اگه اینارم بخورم به هفته نکشیده زایمان میکنم

منو خواهرم با این اکانت میایم نی نی سایت ( دو نفریم )
2731
این از دیشب اینجوری شد البته بخاطر مدرسه ها پنجشنبه بردمش آرایشگاه موهاش رو مرتب کنه اومدیم یکم سرد ...

استامینوفن بده. داروی سرماخوردگی   بده   هالا که گرفته فقط بهش برس   تا بهتر بشه.  اشاالله زودتر خوب شه. . دختر منم از دیشب باز علایمش بیشتر شد بردمش بیرون  فک کنم ویروس گرفت دوباره.  سه ماه در گیرم 

خانواده  با ارزش ترین دارایی جهان است
من باردارم و در معرض زایمان زودرس اگه اینارم بخورم به هفته نکشیده زایمان میکنم

آخی عزیزم نمیدونستم ببخشید

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738
استامینوفن بده. داروی سرماخوردگی   بده   هالا که گرفته فقط بهش برس   تا بهتر بش ...

چشم رسیدگی که دارم

از دیشب اب سیب و شربت ابلیمو عسل و سوپ دادم ولی مگه میخوره هم بد غذاس هم بد مریض 😢

شیربادام چجوریه ؟

مغز بادوم رو اسیاب کنی با ابجوش بریزی بزاری از دما بیافته برای بچه های کوچیک از الک رد کنی برای بزرگترا همونجوری با عسل مخلوط کنی خیلی مقویه

فقط من بچم کوچیک که بود اون پوست قهوه ای رو جدا میکردم اول تو اب گرم نم میکردم تا راحت جدا بشه 

منم واکسن نزدم از وقتیم کرونا اومده نگرفتم اصلا یه سرماخوردگی ساده هم نگرفتم اما الان به شدت درگیر ک ...

وقتی توی اوج کرونا شما نگرفتی الانم کرونا نیست 

کرونا دروغی بود که نزدیک سه سال عمرمون رو به فنا داد

....
وقتی توی اوج کرونا شما نگرفتی الانم کرونا نیست  کرونا دروغی بود که نزدیک سه سال عمرمون رو به ف ...

پس ماها که مبتلا شدیم اونم از نوع شدید با درگیری ریه 

و اونایی که فوت کردن چی بود؟

2706