2737
2734
عنوان

با اینا چکار کنم؟

123 بازدید | 8 پست

سلام.عزیزای دلم. خدایی موندم ...

من باید با این جماعت چکار کنم 

؟؟؟

به من میگن وقتی یکی اذیتمون کنه ، سرِ یه مدت زمانِ خاصی بلا بهشون میا‌‌د ... 😔

خوب.. که چی؟ متوجه نشدم

کلا این مدلین که وقتی یکی از اقوام و آشناهاشون مشکلی براشون پیش میاد اینا معمولا به خودشون ربطش میدن و مثلا میگن فلانی رو میبینی بخاطرفلان حرفی که چند سال پیش به من گفت الان اینجوری شده ....🥺 یا بهمانی به من فلان حرفو زد سر یه هفته خدا نشونش داد و دستش شکست .😒 (اینا رو با یه خوشحالی خاصی به من میگن ،،،البته به من میگن که من حواسم باشه که یه وقت دست از پا خطا نکنم  تا به عذاب الهی گرفتار نشم😖🤭😓💔) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عخی چقدر مزخرف ول کن دختر اصلا بهش فکر نکن تلقین نکن این حرفا چیه اخه....خدای بالاسرمون فداش بشم انقدر بهش بی احترامی میکنیم کاریمون نداره بعدا اینا ؟!

دوری کن از اینجور ادما

من سپردم به خودش هرچه خدا میخواهد...❤
2731
کلا این مدلین که وقتی یکی از اقوام و آشناهاشون مشکلی براشون پیش میاد اینا معمولا به خودشون ربطش میدن ...

همون پس میخوان بترسوننت مثلا😂 بهشون بگو پس بزارید واستون یه جایی درست کنیم همه بیان حاجت بگیرن ازتون🤭 حتما اگه واسه خودشون مشکلی پیش بیاد میگن چشم خوردن😂... بیخیال بابا فقط دوری کن ازشون

آخرش قشنگه...اگه الان قشنگ نیست یعنی آخرش نیست.
عخی چقدر مزخرف ول کن دختر اصلا بهش فکر نکن تلقین نکن این حرفا چیه اخه....خدای بالاسرمون فداش بشم انق ...

کاش میشد رفت و آمد کمپلیت تعطیل کرد با همچین آدمهایی ولی متاسفانه خانواده ی پدری ِ. شوهر هستن... دقیقا مصداق بارز این جمله ان که میگه بیرونشون مردمو کشته توشون ما رو... 

همون پس میخوان بترسوننت مثلا😂 بهشون بگو پس بزارید واستون یه جایی درست کنیم همه بیان حاجت بگیرن ازتو ...

این جماعت که گفتم خانواده ی پدریِ شووَر ن ... متاسفانه...خودشیفته و دارای شش متر زبون ... اگه یه کلمه بهشون بگم  میشورنم پهنم میکنن اتوم میکنن تازه آسفالتمم میکنن. از طرق مختلف زیر پوستی و روپوستی... 

2738
این جماعت که گفتم خانواده ی پدریِ شووَر ن ... متاسفانه...خودشیفته و دارای شش متر زبون ... اگه یه کلم ...

😅😅 عزیزمم خودت بهتر میدونی چجوری باید باهاشون برخورد کنی.. نهایتا نه گوش بده نه جواب.. و دوری کن

آخرش قشنگه...اگه الان قشنگ نیست یعنی آخرش نیست.