2733
2734
عنوان

خیلی بیریخت میشه؟

122 بازدید | 6 پست

هیج خبری بهمون ندادن کسی نگفته صبح کلاسی هست نیست همکلاسیامون ی گروه وات داشتن ک الان اونجام حرفی نزدن من میخوام از شنبه بعدی برم کلاسارو

خیلی اوضاع بیریخت میشه؟😑😂😑😑😑

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 

دوستان برای دریافت اطلاعات جهت کسب و کار در منزل به صورت اینترنتی به تاپیک بنده مراجه و به شماره تماسم پیامک یا تماس بگیرید

یه خانوم شاد،پرانرژی که اجازه نمیده مشکلات زندگی کوچک ترین تغییری تو حالت چهره ش ایجاد کنه و به مشکلاتش میخنده🤩چون اعتقاد داره خداوند مهربون برای هر درد یه درمون گذاشته
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کدوم دانشگاهی یه سری از دانشگاه ها اعتصاب کردن انگار زنگ بزن اموزش اکه کلاسا برگزار بشه بهت میگن

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2742
من باشم نمیرم،مگه مدرسس نرو بابا بمون خونه 

کلا مجازی بودم امسال تازه حضوری شده اگه این هفته رو بقیه همکلاسیام برن من نرم بد نمیشه واسم؟ چون امادگی رفتنو این هفته اصلا ندارم 

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
نه چرا بد بشه، الانم اوضاع زیاد خوب نیس  اوایل استادا چیزی نمیگن کلا کلاس درس حسابی برگزار نمی ...

ب شدت همکلاسیای خودشیرینی دارم زمانی ک مجازی بود ب استادا میگفتن لطفا ۵شنبه ها کلاس فوق بزارین 😑😑

امروز هفت صبحه ک دانشگان ولی من ک نمیرم