2733
2739
عنوان

چجوری آشنا شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 57 پست
اخه تو مجازی میترسم نمد چرا

منم اون موقع ها میرفتم دنبال دلبری و سیاست های زنانه و سیاست دخترانه 🤣 و کلی اطلاع غلط از اینستا یاد گرفته بودم🤨

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا من متوجه اخرش نشدم  اخرش چی شد؟ باهمید ؟ نیستید ؟ چی شد خب؟

نه دیگه باهم نیستیم

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 
2731
چون ورودی مهر بودم،اون ورودی بهمن

یه سوال وقتی بهت پیشنهاد داد چطوری قبول کردی

چون من نمی‌دونم چطوری قبول کنم اگه پیش بیاد میترسم با خودش بگه هوله

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
هعی ما که رفت و آمد نداریم با کسی منم تنهام خیلی هیچ دوستی هم ندارم

اسی اگه قسمتت باشه ی جوری میاد تو زندگیت که کف خون قاطی میکنی

اینجا نمیتوتم بگم اگه دوست داشتی ریک بده تو خصوصی داسنان اشناییمو بگم

یه سوال وقتی بهت پیشنهاد داد چطوری قبول کردی چون من نمی‌دونم چطوری قبول کنم اگه پیش بیاد میترسم با ...

خودم رفتم شمارشو در آوردم به ی بهونه پیام دادم. .بگذریم.کم کم باب آشنایی باز شد.دیگه هولانه رفتار نکردم،خودت تو راهش قرار بگیری میفهمی چطور رفتار کنی

Sami2255سابق.یک عدد تعلیقی هستم🥴😅
2738

ولی اون هنوز استوری اینستام رو میبینه من ذوق میکنم چون منو فالو داره 😍☹💔

پسس چرا با هم نیستید

شاید از هم خسته شدیم 

با اینکه دوستیمون مثل بقیه دوستی ها نبود و من خیلی احساساتم رو بهش نمیگفتم خیلی نمیگفتم چقدر بهش علاقه دارم (ولی اون مستقیم و غیر مستقیم یه چیزایی میگفت ) 

راه به راه لحظه به لحظه به هم  پیام نمی‌دادیم 

همه ی این کار هام به خاطر این بود که خیلی بهش وابسته نشم

ولی خیلی دلم براش تنگ میشه 

من از این جدایی  هم راضی ام هم خیلی ناراحت 

شهر دیگه ست حتی یک بارم ندیدیم همو.فقط عکس هم دیگه رو دیدیم 

بنام خداااای من 

تو یه عروسی دیدمش بعد نه ماه تو اینستا دیذمش بعد اون منو تو دایرکتش دید بعد دعواهای زیاااادی داشتیم بعد فهمیدم توهمی با دخترداییش به نامشه ولی الان باهاش نیست اما همو میخان بعد باز دهنش سرویس کردم بعد باز برای سرگرمی خوب بود بعدم خودم بلاک کردم بعد خودم رفتم بعد برگشت بعد هم حالا هر ازگاهی بلاک انبلاک میشه زندگیم یکنواخت میشه زنگ میزنم یه چرت و پرت میگم باز قطع میکنم بله دوستان بهم حمله نکنید اولین نفر خودم بهش پیام دادم و بله زنگ میزنه گاهی زنگ میزنم اما فقط برای وقت پر کنیه ن من اون صورت استفراغی رو میخام برای ازدواج ن اون منه عنترو 

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟