2737
2739
عنوان

کپسول شیر افزا

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 67 پست
منم بارداریم سخت بود استراحت مطلقی بودم بچه های سایت بعضیاشون میدونن دخترم منو کشت تا دنیا اومد اما ...

وااای عین من که هر چی خریدم بلا استفاده موند چون نموند بچه توش و روش سنتی که رو پام میخابه😅منم استراحت مطلقی بودم با اینک به همه دندونام رسیده بودم قبلش تو بارداری واقعا پودر شدا دندونام الان وقت نمیکنم اقلا برم دندون جلویی رو درس کنم واقعا حس بدی دارم حس میکنم دوران من سر اومده😅😅😅

مهلایِ من،دنیایِ من
دو سه بار شیر و آجیل خوردم نمیدونم خاصیت کولیک و رفلاکسه گاها زیاد شه یا واقعا تاثیر اونا بوده بچم خ ...

اگه رفلاکس داره، شیر و کلا لبنیات گاوی رو اصلا لب نزن

حتی یه تیکه بيسکوئيت،  چون شیر خشک داره!

این دکتر بیمارستان پسرم گفت و من واقعا تاثیر مستقیمش رو می دیدم

ولی گوشت و آجیل رو نشنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای عین من که هر چی خریدم بلا استفاده موند چون نموند بچه توش و روش سنتی که رو پام میخابه😅منم استر ...

روی پا میخوابونی مواظب باش همه طرف بذاری سرشو.دختر برادر من فقط به‌چپ میخوابید سرش کج فرم گرفته حواست باشه

به امضام گیر دادن دیگه هیچی نذاشتم 😤
2731
اگه رفلاکس داره، شیر و کلا لبنیات گاوی رو اصلا لب نزن حتی یه تیکه بيسکوئيت،  چون شیر خشک داره! ...

اینطوری که من از این تاپیک نتیجه گرفتم گوشت و آجیل مضر نیس ممنون ک نظرات و تجربه هاتونو میگین❤

مهلایِ من،دنیایِ من
ای جااانم خدا حفظش کنه دخترو پسرتو  تولد همسرتم مبارک هزاران سال پرتکرار

قربونت عزیز دلم .امیدوارم غنچه نازت زودی سالم و تپل بیاد بغلت و اروم باشه

روی پا میخوابونی مواظب باش همه طرف بذاری سرشو.دختر برادر من فقط به‌چپ میخوابید سرش کج فرم گرفته حواس ...

پسر دوستمم سرش دِفرمه شده واقعا پس از رو پا خوابوندنه یعنی بیشتر دقت میکنم ممنون

مهلایِ من،دنیایِ من
2738
اینطوری که من از این تاپیک نتیجه گرفتم گوشت و آجیل مضر نیس ممنون ک نظرات و تجربه هاتونو میگین❤

گوشت و مرغ و ماهی و میگو رو هر روز یکیشو بخور

من بدنم آنقدر ضعیف و کم خونه اصلا از هم می‌پاشم شیر نمیتونم بدم 

توکل بخدا مطمئنا هر تصمیمی بگیرین بهترینه برا بچتون چون هیشکی اندازه شما دوسش نخواهد داشت😍

مهلایِ من،دنیایِ من
پسر دوستمم سرش دِفرمه شده واقعا پس از رو پا خوابوندنه یعنی بیشتر دقت میکنم ممنون

ننی ببند براش مامانت احتمالا بدونه چی میگم 

یچی دیگه سعی کن حداقل دوسه وعده شیرخشک بدی شبها که بخوابی

اً

کلا خوابوندن رو‌ حواست باشه حتی تو تخت هم میذاری نوبتی بچرخون سرشو یکبار چپ یکبار راست یکبار بالا.گوشاش هم تا نشه بدفرم میشه صاف کن قشنگ.

مثل مادر بزرگا شدم😃😃👎

ماها که شب بیداریم چجوری خواب کافی داشته باشیم امکان پذیر نیست

نه نیس ولی صبحا ک گاها مامان و یا همسرم‌مهلارو یه ساعتی نگه میدارن حس میکنم کلی جون میگیرم اون یکی دوساعت که خوب میخوابم

مهلایِ من،دنیایِ من
2706