2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

سلام بنده شنیونکارم اره عالیه فقط پایینش اگر مدل یکم پیچ باشه بهتره و دوتم بیشتری داره و خطر وا رفتگی تا اخر مجلس نخاهد داشت ب درود

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟
بگم بجاش یه تاج ظریف بذار زشته؟

هیچی نزاری یهتره

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟

من همین مدل زدم برای عروسی خواهر شوهرم. فقط جلوی موهامو حالت بافت گشاد کج زد، 

و همرنگ مرواردیدهای لباسم یه ریسه مراوریدی گزاشت جای اون تل. .  هم ساده بود هم شیک 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻

گلم حقیقتش تاج نذاری بهتره همین تل یا گل بذار اگه میخوای چیزی بذاری 

چون آدم که نمی دونه شاید عروس خوشحال نشه ببینه روی سر کسی تاج هست ولی اگه اگه اخلاق عروس رو میدونی دوست داری بذار 

2706