2733
2734
عنوان

قابل درمانه؟!

300 بازدید | 25 پست

میشه بیماری عقده حقارت رو کاملا از بین برد ؟

می تونم برگردم به زندگی بعد از تمام فشار هایی ک تو بچگی تحمل کردم ؟ می تونم کامل بگذرم ؟ یا قراره تا همیشه خِرخِرم رو بپیچه؟

یه بله یا خیر نوشتن وقت زیادی ازتون نمیگیره ولی میتونه خیلی بهم کمک کنه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم چرا نشه.اگر برات مقدور با کمک روانشناس درمانش کن.منه نوعی خودم نیاز دارم ولی شرایط مالیشو‌ندارم.ولی از هر راهی میتونم دوستام وهر راهی سعی میکنم‌حل کنم مشکلاتمو.تنهایی سخته یه روانشناس‌خوب خیلی کمک میکنه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
بله من رد شدم ازش و تموم شد

خیلی خوشحال شدم از شنیدنش 🥺🥺 امیدوارم همیشه حال دلت خوب باشه

اگه ممکنه یه توضیح مختصر میدید از پروسه درمان و اینکه چقد طول کشید و عمق آسیب چقدر بود؟

خیلی خوشحال شدم از شنیدنش 🥺🥺 امیدوارم همیشه حال دلت خوب باشه اگه ممکنه یه توضیح مختصر میدید از پر ...

من خیلی کودکی بدی داشتم، پدر بی پول ، خونه داغون ، نقل مکان به خونه مامان بزرگم و تا ۱۵ سالگی توی یه اتاق ۹ متری ۴ تایی زندگی میکردیم، سواستفاده عموی مجرد عوضی ازم و.... دانشگاه با بدبختی قبول شدم و کار کردم ، با اولین حقوقم سراغ مشاور رفتم، بعد دو سه جلسه ، کنسل کردم و شروع به خوندن کتابهای روانشناسی کردم، کمکم اوصاعمون بهتر شد ، همه مسایلی که براش،عصه میخوردم کمرنگ شد، بعدم ازدواج و بچه و ...

الان کانادا زندگی میکنم، از همسن های خودم موفقترم ، خیلی زحمت کشیدم ، اما الان واقعا خوبم

الهی که به حق فاطمه زهرا حال دلت به ارامش و شادمانی برسه عزیزم

❤️ خدایا خانواده ام رو به دستان قدرتمند خودت میسپارم❤️
من خیلی کودکی بدی داشتم، پدر بی پول ، خونه داغون ، نقل مکان به خونه مامان بزرگم و تا ۱۵ سالگی توی یه ...

عمیقا به خاطر دردسر هایی ک تحمل کردی متاسفم . کاش همه چی جور دیگه ای اتفاق می‌افتاد ولی خوشحالم ک آنقدر قوی بودی ک همه چی رو خودت بسازی 🥺🥺

2738
عزیزم چرا نشه.اگر برات مقدور با کمک روانشناس درمانش کن.منه نوعی خودم نیاز دارم ولی شرایط مالیشو‌ندار ...

ممنون ک نظر دادی 

از حرفات معلومه ک جداً داری تلاش میکنی . آدمای مثل تو انگیزه زندگی میدن بهم 🥺 قوی باش 

ممنون ک نظر دادی  از حرفات معلومه ک جداً داری تلاش میکنی . آدمای مثل تو انگیزه زندگی میدن بهم ...

ممنون برام‌دعا کن.تو‌هم‌تلاش کن.میدونی من الان حالم‌واقعا خوب نیست چون خیلی زیاد دغدغه مندم.ولی امروز داشتم‌فکر میکردم چرا تو‌دو‌تا دنیا دارم‌زندگی میکنم انقد خوابای بد میبینم نمیدونم دلیلش چیه ارزو‌دارم‌یه شب خواب نبینم همین.فکر نمیکنم دنیا واقعی حتی انقد بدتر از خوابای من باشه.دلم نمبخواد بخوابم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

بله میشه ،تجربه خودم رو میگم، با یه درمانگر خوب و خوندن کتابهای روانشناسی و عوض کردن محیطم تونستم و البته توی راهم هنوز. شما هم موفق میشی فقط کافیه یک بار برای همیشه بلند شی و ادامه بدی 

بله میشه ،تجربه خودم رو میگم، با یه درمانگر خوب و خوندن کتابهای روانشناسی و عوض کردن محیطم تونستم و ...

خیل ممنونم ک نظرت رو گفتی . جداً احتیاج داشتم به شنیدنش 

خوشحالم ک انقد محکم وایستادی پای تصمیمت . تا تهش رو رو با همین قدرت ادامه بده 🥺💖

عمیقا به خاطر دردسر هایی ک تحمل کردی متاسفم . کاش همه چی جور دیگه ای اتفاق می‌افتاد ولی خوشحالم ک آن ...

ممنون عزیزم😍

اتفاق های گذشته رو نمیشه عوض کرد، اما دیدگاه و درون و طرز فکر خودمون رو میتونیم کمکم عوض کنیم، امیدوارم به ارامش فکری و ذهنی برسی و امیدوارم راهت هموار باشه عزیز دل

❤️ خدایا خانواده ام رو به دستان قدرتمند خودت میسپارم❤️
ممنون برام‌دعا کن.تو‌هم‌تلاش کن.میدونی من الان حالم‌واقعا خوب نیست چون خیلی زیاد دغدغه مندم.ولی امرو ...

منم زیاد به تاریکی دنیای اطراف فکر می‌کنم . وحشت و بی‌رحمی رو حس میکنم ولی همیشه می‌دونستم جاهای پنهانی هنوز وجود دارن ، درون درز و شکاف های دنیا مخفی شدن ، جاهایی ک میتونیم قشنگشون کنیم ,آرام بخش و ساکت ، جاهایی ک توشون امنیت رو حس کنیم . یه شب تو هم چشاتو میبندی و میخوابی و خودتو وسط یکی از همین جاها پیدا میکنی ، ترس وایت معنایی نداره ، وقتی دوباره چشات رو باز کنی گرما امنیت رو حس میکنی ، فکر میکنی هنوز خوابی . 

قوی باش . محکم تر از همیشه ادامه بده . از ته ته دلم بهترین رو واست میخوام🥺❤️‍🔥

منم زیاد به تاریکی دنیای اطراف فکر می‌کنم . وحشت و بی‌رحمی رو حس میکنم ولی همیشه می‌دونستم جاهای پنه ...

از کامنتت اسکرین میگیرم.اشکمو‌در اوردی .ممنون‌از توصیف زیبات و‌ارزوی قشنگت

2706