2737
2739
عنوان

10 سال زجر کشیدم

513 بازدید | 38 پست

10 سال دارم زندگی میکنم خسته شدم هر هفته یعنی باید یه دعوای شدیدی بام بکنه ک آخرش بایذ زوری هی معذرت خواهی کنم ولی ته دلم ازش نفرت و کینه دارم دیگه خسته شدم ب شدت عصبی شدم دیروز اینقد خودمو زدم ک حالم بده تا حالا حالت تهوه دارم معدم ب شدت عصبی شده، دوست دارم راحت بشم خلاص بشم، دعواش دست و تنمو میلرزونه آروم نیست ک بیخیال باشم همش تحقیر، کاش میشد خلاص شم هر وفت دعوام میکنهه دوست دارم چاقو بزنم تو شکم خودم خودمو خلاص کنم خیلی تو اون لحطه ب خودکشی فکر میکنم، بخدا دیگه خیلی تحمل کردم چقد زنا بدبختن چقد بیچاره آن، ب خدا شکایت دارم من برا ازدواجم بهش توکل کردم تهش شد این مریصی بدبختی، هیچ مشکل مالی نداریم از بیرون هیچ مشکلی نداریم، فقط ميگه مثل این باش مثل اون باش فقط انتقاد هیچ محبتی نداره چجوری خلاص بشم چیکار کنم یه بچه دارم، بخدا تحمل مشکل مالی راحتتره، خودمو دخترم ب شدت عصبی شدیم 

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 

طلاق خیلی بده؟؟؟ میترسم، 

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچکس از زندگیش راضی نیس 😔

بخدا اینجوری پیش بره مطمعنا یه مریصی میگیرم چون واقعا زندگی ندارم خسیسه هیچی برام فراهم نمیکنه 

2738
صبور باش منم به خاطر بچم جهنمو قبول کردم

خوب من حالم خوب نیست بچه دیونه میشه همش بش منتقل میشه من خیلی حالم بده ب خودکشی فکر میکنم تو هم اینجوری میشی 

هم خودت برو مشاور تا آروم شی. اینهمه استرس مریضت میکنه. شوهرتم ببر چون مشکل داره که مقایسه و تحقیرت میکنه باید درمان بشه... والا بچت هم نیاز داره تا روی بزرگسالیش اثر نذاره این صحنه ها

آخرش قشنگه...اگه الان قشنگ نیست یعنی آخرش نیست.
برو مشاوره عزیزم. بزار تخلیه روحی روانی بشی و قشنگ راهنماییت کنه جلوی این مرد چجور طاقت بیاری که اذی ...

چ مشاوره ای عزیزم نیست یه مشاوره خوب پیدا نمیشه، ایتقد سختی کشیدم ک فقط با قرص حالم خوب میشه 

از صبح که میرم سرکار از ۷ صبح تا ساعت ۱۲ نیستش 😐زندگیمون شده قایم موشک بازی فقط ادعاس 😐تنها دلخوشیم پسرمه هنوز ۳۰ سالمم نشده😐ولی از درون نابودم تنها کار مثبتی که کردم وکالت حضانت و حق طلاقو گرفتم

2706