2733
2739

حالم خوب نیست هفت ساعت گذشته از وقتی که بهم گفته داره عقد می‌کنه باورم نمیشه این کارو باهام کرد اولین عشقم بود احمق بودم و بی تجربه گول خوردم چیکار کنم زودتر فراموش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالت بدترمن  نیس 

پسرخالم بود 

تو ۱۵سالگی ابراز علاقه میکرد بم 

منم ۱۸سالکی نرم شدم بعد رفت آبرومو برد گفت من مزاحمش میشم 

چکارمیکردی جای من بودی ...الان هشت ساله گذشته و مجبوره به ادامه زندگی هستیم   

2728
2738
خودتو بخاطر کی داری پیر میکنی دلهره استرس گریه رفت بدرک  خودتو باور داشته باش به خودت ایمان داش ...

همه رو میدونم جواب دل احمقم رو چی بدم از فشار عصبی دل درد وحشتناک گرفتم حتی گریه هم نمیکنم فقط حالم افتضاحه

همه رو میدونم جواب دل احمقم رو چی بدم از فشار عصبی دل درد وحشتناک گرفتم حتی گریه هم نمیکنم فقط حالم ...

یه تایمی باید بگذره اوکی میشی  هر چی بیشتر بهش فک کنی بیشتر اذیت میشی ولی میاد روزی که  خندت میگیره به این روزای حال خرابی

به بدی هاش فک کن  خودتو سرگرم کن  بایه دوست خوب درد دل کن اهنگ شاد گوش بده اصلا سراغ اه ...

با دوستم حرف زدم فایده نداشت من موندم یه دل درد عصبی دست و دلم به هیچ کاری نمیره فقط دوس دارم خدا همین لحظه زندگیمو بگیره ازم

2706