2733
2734

می‌خوام بدونم این نظر فقط خودتونه یا همسرتون هم باهاتون موافقه؟

و اینکه دلیلتون برا اینکه بچه دار نشید چیه ؟؟ بنظرتون بعد توی پیری ،،کی مثلا هوای ادمو داشته باشه ؟یا خدایی نکرده آدم بیمارستان بخواد بره ، کی بیا همراه آدم ؟!!

به این چیزای فکر کردین ؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

من همسرم دوست نداره

اما خودم دوست دارم وقتایی ک باهاش دعوام میشه 

میگم اگ ی بچه داشتم دیگ تنها نبودم ی دلخوشی دارم😢

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم اما فکر میکنم

بقول یه دیالوگ تو یه سریال میگفت بدنیا اورذن یه ادم بی گناه تو این دنیایی فاسد کار و مسئولیت سختیه...

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.
2738

نه اینکه بچه های الان خیلی دستگیره سالمندی هستن.طرف چهار تا بچه داره پنج تاشون‌گذاشتن رفتن اونور دنیا.بچه رو میارید برا پیری و اینکه دکتر میرید بیمارستان فلان تنها نباشه.نیارید اون‌بچه بی گناهو.با این‌تفکر.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

فرزند داشتن  یعنی  مسوولیت تا پایان  عمر ,  نگرانی براب حال و آینده فرزند, و از همه مهم تر  گذشتن  ازخودت  برای یک موجود دیگه.

عشق والدین به فرزند کاملا  یک طرفه هست, بچه ها والدین رو دوس دارن ولی  والدین عاشق فرزندشونن  و عشق خیلی عذاب داره. من  پدر ومادرمو  میبینم ک باوجودی ک سنی از من  وخواهربرادرام گذشته و همگی مستقل هستن, بازم نگرانی برای ما دارن و ارامش ندارن

نه اینکه بچه های الان خیلی دستگیره سالمندی هستن.طرف چهار تا بچه داره پنج تاشون‌گذاشتن رفتن اونور دنی ...

خب پس میشه بدون بچه آوردن هم ،، زندگی مشترک خوبی داشت؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
فرزند داشتن  یعنی  مسوولیت تا پایان  عمر ,  نگرانی براب حال و آینده فرزند, و از ...

خب جواب اطرافیان رو چی میدید وقتی ازتون میپرسیدن بچه ندارید ؟ بچه نمیخواید؟

مخصوصا مادر و مادر شوهر و فامیل درجه یک

بوی نم بارون 😍🌧️☔
خب پس میشه بدون بچه آوردن هم ،، زندگی مشترک خوبی داشت؟

اگر اطرافیان بزارن 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

برای  فرزند  داشتن  باید  ادم   ریلکسی باشید  من چون احساس  مسوولیت و حساسیت   زیادی نسبت  به خانواده  دارم,نمیتونم  از پس  فرزند داشتن  برمیام, چون  میدونم با حساسیت زیادم  هم  خودم  دیوونه میشم  هم  بچم. 

هرچی  ریلکستر   باشی  ,بهتر  ازپس مادر شدن برمیای,

2706