2737
2734
عنوان

سفر به تبریز

466 بازدید | 10 پست

برای کسی که از تهران کرج سفر میکنه به تبریز دوشب اقامت کافیه بنظرتون؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

تبریز جای قشنگیه اگر بشناسیش ، هرچی بمونی کمه😄

در جست و جوی آرزوها🩺👩🏻‍⚕️                                   حالا که جهان پر از عناد است،بیا/اسلام که رو به ارتداد است،بیا/“عجّل لولیّک الفرج”  ها تا کی/پشت سرت حرف زیاد است بیا🥀 یا صاحب الزمان ،صاحب دل بی قرارمان🌘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سه روز اینا خوبه 

دو شبه اینجاییم شوهرم اول میگفت فردا بعد از ناهار بریم کندوان از اونجا هم برگردیم خونه الان میگه فردا رو هم بمونیم تبریز پس فردا یه سر بریم کندوان.‌‌...منم میگم اقامت فردا رو بریم کندوان هتل صخره ای، بنظرت کدوم بهتره؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
دو شبه اینجاییم شوهرم اول میگفت فردا بعد از ناهار بریم کندوان از اونجا هم برگردیم خونه الان میگه فرد ...

انفاقا امروز کندوان بودیم 

برین حتما

اون هتلم خوبه برا یه شب  

تونستین یه سرم برین جلفا 

اشک‌من‌پیرهنتو‌تر‌کرده…‌همه‌جا‌عطر‌توپیچیده‌ولی…دل دیگه غربتو‌باور‌کرده….  
2738
جلفا چه جور جایی هست؟

یه جای تجاری تفریحی ‌

برا خرید خوبه 

آسیاب خرابه هم نزدیک جلفاست 

یه آبشار خیلی خوشگله

اشک‌من‌پیرهنتو‌تر‌کرده…‌همه‌جا‌عطر‌توپیچیده‌ولی…دل دیگه غربتو‌باور‌کرده….