2752
2734
عنوان

ایا این فرد پیش قدم میشه ؟...حس۶

93 بازدید | 12 پست

بچه ها من نزدیک به ۵ ماهه هست ک عاشق یکی از بستگانمون شدم . باهاشون رفت و امد داریم ، بعد خیلی پولدار هستن وضعشون عااالیه ، ولی اصلا به پولشون نمینازن و مثل پولدارا رفتار نمیکنن

پسره تقریبا ۱۸ سالشه فک کنم رفته ۱۸ سالگی و خیلی خوشگله موهاش زیبا و فری داره و چشمای خوشگلی داره ی کم مغروره با هر کسی حرف نمیزنه مخصوصا دخترا؛با دخترا اصلاااا صحبت نمیکنه ۵ ماهه باهاشون رفت و امد داریم اصا باحام حرف نمیزنه و تو رومم نگاه نمیکنه یعنی انقد با ادب هست ک نگم

به نظرتون این پسر به مرور زمان بهم علاقه مند میشه؟ خیلی بهش وابسته شدم همین دیشب خونمون بود با خانوادش و باز هم اصلا با دخترا صحبت نمیکرد و خیلی مودب بود 

میشه بگین چطور رفتار کنم باهاش ک بیشتر علاقه مندم بشه؟

حس ششمی حست ک بگه این عاشقم میشه یا ن؟

خیلیا کنارم هستن ... ولی دلم پیش تو آرومه♥️🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر عشقت مث عشق منههههه

فقط سنشون متفاوته 

ولی من جذبش کردم🙂

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
چطور جذبش کردی؟😂😔

ببین خیلی مذهبی هستش 

یه سریا میگن عشق نوجوانی و بچگی الکیه ولی واقعا یه سریاش واقعیه 

ما هم فامیلیم و رفت و آمد داریم 

بچگیمونو باهم بزرگ شدیم و از همون اولم میگفت ببین من تورو خیلی دوست دارم

یه روز باهات ازدواج میکنم

منم تو عالم بچگی اصلا برام جدی نبود اهمیت نمیدادم

ولی برای اینکه جذبش کنی یه جوری باش که مورد پسند پسر مذهبی باشی 

با هرکسی صحبت نکنی 

تا اون نگاهت نکرد نگاه بهش نکن 

تا باهات صحبت نکرد چشم تو چشم نشو باهاش 

خیلی سنگین باش با بقیه ولی با اون یه جور دیگه باش 

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
ببین خیلی مذهبی هستش  یه سریا میگن عشق نوجوانی و بچگی الکیه ولی واقعا یه سریاش واقعیه  م ...

اره من اصلا جوری نیستم که بخام با همه سریع گرم بگیرم یا صحبت کنم با هر کسی ولی خیلی بهش نگاه میکنم حتی ی سری حواسم نبود یهو فامیلمون گفت این داره بهت ی جوری نگاه میکنه فک کنم علاقه منده بهم ولی علاقشو نمیگه بهم منم نمیخام بهش چیزی بگم خیلی ام باهاش حرف نمیزننم ک نگه این دختره سبکه 

اره من اصلا جوری نیستم که بخام با همه سریع گرم بگیرم یا صحبت کنم با هر کسی ولی خیلی بهش نگاه میکنم ح ...

اقا واقعا خیلی شبیه همیم😂

منم یکی از فامیلامون گفت این بهت علاقه داره 

بعد از اینکه رفتاراشو زیر نظر گرفتمو اینا دیدم نه جدی مثل ازنکه داره 

از مادر بزرگشم پرسیدم گفتش ازت خوشش اومده 

سریع با کسی گرم‌نمیگیره 

ولی نه اینکه از بچگی باهاش بودم و باهم بزرگ شدیم راستشو بخوای باهاش راحتم ولی نه در حد اینکه بهش دست بزنمااااا

اون با دختر عمش راحت نیست ولی منو مث زن خودش میدونه😂

اقا واقعا خیلی شبیه همیم😂 منم یکی از فامیلامون گفت این بهت علاقه داره  بعد از اینکه رفتاراشو ...

ع پس مبارکه😂😂اره منم اصلااا بش دست نزدم دست بزنم پدرم جرررم میده😂😂ولی اون منو مثل زنش نمیبینه😐😒😂بعضی موقع ها انقدد لجم میگیره حرف نمزنه بام ک بش فش میدم ت دلم😂😐