2733
2739

خب خب مربی تون هستم و اینکه تمرینایی که میزارم رو شنبه یکشنبه و دوشنبه انجام بدید تا سه شنبه با تمرینای جدید برگردم😍(بچه ها به خاطر نت گوگلم نمیاد عکساشو براتون بزارم امت خودتون سرچ کنید میاره ایشالا برای تایپک سه شنبه با عکس میزارم)

💥لانچ و پرش 💥(۴ست۱۵ تایی)بین ست ها استراحت نکنیدااا حواسم بهتون نیست حداکثر استراحت ۲۰ ثانیه

💥کیک بک 💥(۴ست۱۵تایی) بدون مکث❌

💥 اسکوات پرشی💥(۳بار به مدت ۲ دقیقه انجام بدید اگر مبتدی هستید یک دقیقه هم خوبه)

💥پل باسن 💥(۳ست ۱۵ تایی)

💥کوه نوردی 💥(۳ست۱۵تایی)

💥دراز نشست💥(۳تا ۱۰ تا)

و در آخر حرکت چربی سوز قوییی 💥پلاااانککک💥

چون شروعشه سخت نمیگیرم سه تا ست انجام بدید هر چند ثانیه که تونستید

بچه ها چون ممکنه بعضیا تازه شروع کرده باشن زیاد فشار نیارید به خودتون که حالتون بد نشه و اگر مشکل خاصی داربد با پزشکتون مشورت کنید ♥️

❌❌❌❌اصلااااا بعد از ورزش تا یک ساعت چیزی نخورید که جذبش دوبرابره❌❌❌❌

مربی بدنسازیتونم😍💪🏻....به نام خداوند رنگین کمان🌈🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برای توی رون هم بگو

فاصله بگیرن از هم

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن
2728
@خزان_نارنجی    

گلم بی زحمت یه سوال داشتم.....با معده و شکم خالی ورزش کردن ضرری داره ؟؟؟و اینکه ورزش خوبه صبح باشه یا عصر؟؟

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158