2733
2734
عنوان

بیاین تاپیکم لطفا، تجربه دارا راجب کیست تخمدان سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 19 پست
ای خدا  عزیزم خدا حفظ کنه فرشته هاتونو براتون.   بچه دوممه ان شاالله.  سر بارداری ...

فداتشم همچنین گل دسته های شمارو خدا برات نگهداره و عاقبت بخیر بشن

اولی دختره یا پسر؟؟

منم اتفاقا سر دومی انقددددددددد ترشی فلفل خوردم نمیدوستم ک باردارم مدام میخوردم ولی چیزی نشد ینی از گرمی چیزی نشدا 

اره توکلت فقط ب اون بالایی باشه خودش رو نظم میبرتت جلو❤

فداتشم همچنین گل دسته های شمارو خدا برات نگهداره و عاقبت بخیر بشن اولی دختره یا پسر؟؟ منم اتفاقا س ...

جمله اخرت به دلم نشست. ممنونم عزیزم. 

اولی دختره. 4سالشه. 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جمله اخرت به دلم نشست. ممنونم عزیزم.  اولی دختره. 4سالشه.

عزیزم خدا حفظش کنه😍

منم اولی پسره خیلی دوسداشتم بعدیم پسر باشه ک باهم همبازی بشن ک خدا خییییییییییلی بمن لطف داشت هم دومی و پسر دادهم خیلی زودتر از اون وقتی  ک فکر میکردم

خاسته خدا تا باهم بزرگ بشن و همبازیه هم باشن 

عزیزم خدا حفظش کنه😍 منم اولی پسره خیلی دوسداشتم بعدیم پسر باشه ک باهم همبازی بشن ک خدا خیییییییییی ...

عزیزم خداروشکر. درسته سختی زیاد داشته برات. ولی خداروشکر لذت شیرینی ها و همبازیشون خستگی هاتو در میکنه. 

ای جانم. خدا گل پسراتو برات نگه داره نفسم. عاقبت بخیریشونو ببینی عزیزم 

دعام کن منم این کیستم رفع بشه اول. و بعد سالم و سلامت باشه و خدا صلاحم بدونه صاحب پسر خوشگل و سالمی بشم. ممنونم ازت خواهری.💋💗🌿

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
2728