2733
2739

سلام دوستان

میخواستم تجربه خودمو از ارتودنسی بگم

نریییید نرییید اگه وقت و عمر و سلامتی خودتونو دوست دارید نرید 

اگه یه مشکل جزیی دارید اصلا نرید، کامپوزیت کنید خیلی بهتره

پیش دکتر آرمین نرید که میزنه خراب میکنه و چند سال طول میده علاوه بر این دندونارو میتراشه که اگه همون اول میرفتید کامپوزیت بهتر بود:))) 

من الا بعد این همه سال وقت و هزینه ای که دادم دچار مشکل شدم، و داغون شدن، هم فکم اومده جلو و کج شده هم دندونام کج شده

طوریکه هردکتری میرم میگن خراب کرده باید دوباره ارتودنسی کنی.

ارتودنسی خیلی مهمه چون مربوط به دندون و سر و فک و گوش هم میشه و اگه دندوناتونو اشتباه بچینن دچار مشکل فکی و زیبایی میشین مثلا مثل من فک بالا اومد جلو و دندونامو نمیتونم بذارم رو هم چون چینشش اشتباس!!

اگه ارتودنسی ضروری دارید حتما دکتری برید که خوب باشه و کلی تحقیق کنید، دست هرکسی نسپرید و این که سر تایم برید. 

من میخواستم تجربمو بگم که کسی مثل من شب و روزش گریه نشه...

بعد این همه سال تحمل سیمای ارتودنسی باید برم یه دکتر دیگه که خرابکاریشو درست کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیابون فرهنگ ساختمون سینا تو رو خدا تحقیق کن بعدش برو. من خیلی ناراضیم دوباره باید پیش یکی دیگه برم ...

نه فقط خواستم بدونم کجاست یه وقت نرم.

یکی دیگه هم هست درمانگاه شبانه روزی پاستور سر میدون کارگر فامیلی دکتر گور به گوریش رو یادم نمیاد . نرو پیشش. دکتره دزده کارش هیچی به درد نمیخوره ‌ 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2731
نه فقط خواستم بدونم کجاست یه وقت نرم. یکی دیگه هم هست درمانگاه شبانه روزی پاستور سر میدون کارگر فام ...

باشه عزیزم مرسی که گفتییی

یه سری از دکترا فقط میخوان از مریض پول بگیرن، دکان باز کردن

وجدان ندارن