2737
2734
عنوان

شیر خشک اچ آ

6171 بازدید | 24 پست

کسی اینجا هست شیر خشک اچ آ استفاده کنه ؟؟حالا هر چی باشه ببلاک اپتامیل نان....

از کجا تهیه میکنید من هر جا گشتم نبود مخصوص اون اس ک حساسیت دارن ب هر شیر خشکی

خدای منم بزرگه...
از داروخانه مگه جای دیگه هم شیرخشک میشه خرید؟ از هر داروخونه ۱-۲ تا قبلش همه رو زنگ بزن موجودی بگ ...

قزوین همه داروخانه ها رفتم هیجا پیدا نمیشه منظورم اینه شما کدوم شهرید اونجا پیدا میشه؟؟؟

خدای منم بزرگه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قزوین همه داروخانه ها رفتم هیجا پیدا نمیشه منظورم اینه شما کدوم شهرید اونجا پیدا میشه؟؟؟

الان رو نمیدونم من حدود ۱/۵ سال پیش میخریدم 

بچت چند ماهشه؟مشکلش چیه؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2731
الان رو نمیدونم من حدود ۱/۵ سال پیش میخریدم  بچت چند ماهشه؟مشکلش چیه؟

من الانو میگم عزیزم الان پیدا نمیشه...حساسیت داره به شیرخشک هر چی خریدم تاحالا حساسیت داشته دکتر گفت چون تحریمیم هر چی پیدا کردی اچ آ بود همونو بگیر ک هیچکدوم نبود میخوام ببینم جای دیگه هست اینترنتی سفارش بدم

خدای منم بزرگه...
من الانو میگم عزیزم الان پیدا نمیشه...حساسیت داره به شیرخشک هر چی خریدم تاحالا حساسیت داشته دکتر گفت ...

بنظرم اینترنتی اطمینان نکن شیرخشک بچه رو فقط از داروخانه بخر،اچ آ تغییر زیادی نسبت به شیر معمولی نداره یه کوچولو فقط پروتئیناش شکسته س..شیرهای رژیمی نباید مدت زیادی ادامه داد.من خودم خیلی اذیت شدم بابتش چون بچه م رفلاکس آلرژیک شدید و حساسیت به قند شیر مادر داشت وقتی اچ آ رو به شیر معمولی تغییر دادم عملا تغییر خاصی ندیدم

بنظرم اینترنتی اطمینان نکن شیرخشک بچه رو فقط از داروخانه بخر،اچ آ تغییر زیادی نسبت به شیر معمولی ندا ...

پیدا کردم دادم ولی اونم حساسیت داد حتی پپتی هم نمی سازه بهش

خدای منم بزرگه...
پیدا کردم دادم ولی اونم حساسیت داد حتی پپتی هم نمی سازه بهش

چند ماهشه؟چه علایمی میده؟ پپتی که کاملا هیدرولیز شدس،شیر بر پایه پروتئین سویا هم هست یسری هاشم شیر بز هست اونم خیلی مقویه

2738
چند ماهشه؟چه علایمی میده؟ پپتی که کاملا هیدرولیز شدس،شیر بر پایه پروتئین سویا هم هست یسری هاشم شیر ب ...

۴ ماهشه پپتی میخوره اسهال میشه خیییلی بوی بدی میده ...اچ ا بشدت نفخ کرد و مقعدش زخم شده معمولیا هم ژله ای میشه پی پیش و مقعدش زخم 

خدای منم بزرگه...
چند ماهشه؟چه علایمی میده؟ پپتی که کاملا هیدرولیز شدس،شیر بر پایه پروتئین سویا هم هست یسری هاشم شیر ب ...

مطمئنی بر پایه سویاس؟؟آخه نوشته پروتئین گاوی هیدردلیز شده

خدای منم بزرگه...
۴ ماهشه پپتی میخوره اسهال میشه خیییلی بوی بدی میده ...اچ ا بشدت نفخ کرد و مقعدش زخم شده معمولیا هم ژ ...

دقیقا پسر منم اچ آ رو که میدادم مقعدش زخم بود تمام مدتی که میخورد هر چی کرم و‌پماد بود زدم فایده نداشت تا وقتی شیرو قطع کردم اونم خودش اوکی شد و بشدتتتت هم بوی بد داشت دفعش و رنگ سبز و نفخ زیاد..با دکتر مقدادی مشورت نکردی؟ از سامانه زوپ کمک بگیر باهاش مشورت کن ویزیت تلفنی و ویدئویی هم داره کارش عالیه اگرم تهران هستی که حضوری برو پیشش،تو این زمینه تشخیصش عالیه،ایشالله نی نی ت بزودی مشکلش حل میشه 

دقیقا پسر منم اچ آ رو که میدادم مقعدش زخم بود تمام مدتی که میخورد هر چی کرم و‌پماد بود زدم فایده ندا ...

تو چیکار کردی چی دادی اخر

نه چجوری میتونم تماس بگیرم ازکجا باید نوبت بگیرم؟

خدای منم بزرگه...
تو چیکار کردی چی دادی اخر نه چجوری میتونم تماس بگیرم ازکجا باید نوبت بگیرم؟

برو سایت زوپ یا اپلیکشن زوپ رو نصب کن اونجا میتونی با خیلی از متخصصا و فوق تخصصا ویزیت بشی دکتر مقدادی تو زمینه رفلاکس و آلرژی اطفال کارش معروفه یه تحقیق هم قبلش بکن دو تا برادرن جفتشون متخصص اطفال من پیش بهروز مشاوره گرفتم انگار اونو بیشتر قبول دارن

برو سایت زوپ یا اپلیکشن زوپ رو نصب کن اونجا میتونی با خیلی از متخصصا و فوق تخصصا ویزیت بشی دکتر مقدا ...

اره دیدمش شوهرم قبول نکرد اینترنتی میگه حضوری میبینن کاری نمیتونن بکنن این ک اینترنته  ...شما چیکار کردید الرژیشو

خدای منم بزرگه...