2733
2739
عنوان

چرا ازدواجم جور نمیشه؟

1969 بازدید | 49 پست

خدایا دیگه خسته شدم هر کاری کردم هر دعایی خدا برام نمی‌خواد ۳۷ سالمه ازین زندگی دیگه خسته شدم

دلم استقلال زندگی خودم رو میخواد اینطوری هیچ آینده ای ندارم فقط کار میکنم خرج خونه میدم نه پس اندازی دارم نه آینده ای 

خسته ام خیلی 

اگه راهنمایی دارید دعایی که نخونده باشم یا اگه میشه دعا کنید برام خواهش میکنم ازتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دعا رو‌ول کن باید شوهر تور کنی بخدا جدی میگم 

یکمی دایره روابطت رو گسترش بده لطافت و‌رفتار های زنانه ت رو‌زیاد کن تو جمع هایی برو که میدونی کیس ازدواج یا اقای مجرد هست و‌کلا ساده بگیر نهایتا ازدواج شدیدا به قسمت ادما بستگی داره 

صفر تا صد خدا برایم ساخت

چله بسم الله 

روز اول ۱۰۰ تا روز اول ۲۰۰ تا روز ۴۰ باید ۴۰۰۰ تا بخونی 

هر روز رو صربدر ۱۰۰ میکنی

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
2738
دعا چرا  برو تو جامعه تو گروههای مختلف  اینجور کسی نمیاد  الان همه ازدواج مدرن میک ...

تو اجتماع هم هستم قبلا تو خونه بودم بیشتر ولی الان بیرون کار میکنم خواهرای کوچکترم ازدواج کردن دیگه به چشم کسی نمیام انگار 

دعاهایی ک میدونم برا ازدواجه

۲۱ روز درحالت پاکی سوره طه

چله سوره احزاب(من اینو امتحان کردم ولی فقط خاستگارام زیادتر شدن جور نشده هنوز)

نذر نخود(خیلی حاجت میده)

نذر حضرت رقیه

البته بستگی ب سرنوشتتم داره ب زور از خدا ی چیزو نخواه

چون اون ی چی،ایی رو میدونا ک ما نمیدونیم

و شرط جواب گرفتن از اینا نماز اول وقت، ترک گناه و غیبته

2706