2733
2734
عزیزم لینکی نیستش  یک فی لتر   شکن خوب هم میشناسم با اون اینستاگرام هم وصله  میخ ...

اره معرفی کن

میگه کِه^ گَر روز گار سر عَز&🙃 نامردئ 😼زَند نوبت ماهم میرسد غم😓مخور🙂
دو حالت بیشتر نداره این تاپیکت  یا ب کل دروغه که مطمئنا هم همینطوره میخوای کار برا رو ایسگا کن ...

اینکه نمی‌تونی باور کنی رو بهت حق میدم ولی دیگه خواهشا واسه من اینجوری لفظ‌وقلم نیا 

حالاهم هرررری کسی واست دعوت نامه نفرستاده بی عقل هم خودتی احترام خودتو نگهدار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه نمی‌تونی باور کنی رو بهت حق میدم ولی دیگه خواهشا واسه من اینجوری لفظ‌وقلم نیا  حالاهم هر ...

کودک همسر بی ادب 

واسه همین بد دهنتیه که اینطوری باهات برخورد می‌کنه شوهرت 

غرق در عمیق ترین عمق هیچی 🖤         زندگی ب من آموخت نیازی ب کسی نیست چون در دردناکترین لحظات فقط خودتی مبادا ب کسی غیر خودت تکیه کنی 🍂🫂  
2731
2738
[QUOTE=253358419]اینکه نمی‌تونی باور کنی رو بهت حق میدم ولی دیگه خواهشا واسه من اینجوری لفظ‌وقلم نیا ...

ارع دلیلی نداشت بخوام دروغ بگم من اومدم اینجا تا خانوم های این سایت منو راهنمایی کنن

تو یکی از تاپیک ها گفته بودین ۱۷ اینجا گفتین ۱۵ سال بازم خیلی جوونید حیف شماست 

حقیقتش می‌ترسم یکی از فامیلا مون اینجا اشنا در بیاد دوست ندار کسی بفهمه چیا تو زندگیم کشیدم غریبه بفهمه تا خودی بهتره