2733
2734
عنوان

خانمم با مادرم نمیره بیرون!حق با کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6085 بازدید | 192 پست

مگ اسیر‌گرفتین؟!

یا ب همسرتون اعتماد ندارین ک نمیذارید تنها کارشو بکن!؟

ایشون دیگ یه مادرن فردا بچه میخواد ببره اینور و اونور مدرسه و فلان و فلان 

انقد بهش فشار نیارید ک ازتون خسته بشه😏

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیچاره زنت گیر چه نفهمی افتاده کاش یکم درک داشتی و میفهمیدی که زن برده نیست زندونیتم نیست خو دلش میخواد خودش بره بیرون راستم میگه حق با اونه بچه اذیت میشه ولی اینکه خودش بره بخره و بیاد کاملا حقو بهش میدم چرا باید حتما یکی همراهش باشه اگه اینقد بهش بی اعتمادی و فک میکنی بی دستو پاس چرا رفتی دختر ۱۵ ساله گرفتی که حالا بچه دارم شده

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤
2728

شعار زن زندگی آزادی باید از خونه ها شروع بشه بعد محیط بیرون خونه حالم از مردایی که برای زن تعیین تکلیف میکنن بهم میخوره .مگربچس باید یکی همراهش باشه.چطور مادرت می‌تونه تنهایی بره زنت نه 

ولی الان که بچمون به دنیا اومده میگه به مادرت بگو بچه رو نگه داره تا من برم کاری دارم انجام بدم یا چ ...

فکر نمیکنی اینکه تا این حد روی همسرت کنترل گری داری می‌تونه نفرت پنهانی این زن رو نسبت به خودت به وجود بیاری؟ 

میتونی این مسأله رو درک کنی که اون هم فارغ از جنسیتش آدمه و می‌تونه بابت مسائل ساده زندگی مثل یه بیرون رفتن حق اختیار و انتخاب داشته باشه ؟ 

از چی می‌ترسی ؟ تنها بره خیانت می‌کنه ؟ تنها بره گرگ میخورتش ؟ 

اگه سطح اعتمادت تا این حد پایینه که اگر کنترلش نکنی ممکنه از چنگت در بره چرا ازش بچه داری ؟ 

بخاطر ترس های درونی خودت یه زن که تازه زایمان کرده و مستعد افسردگی هست رو زندانی نکن 

اینکه تا حالا اینطوری بوده به معنی درست بودنش نیست که 

خواهرانه میگم بهت اگه دلت میخواد یه افسرده تمام عیار ازش بسازی به این کنترل گری ها و سلطه گری هات ادامه بده 

افساری که انداختی گردنش رو ول کن ، اون آدمه 

چند بار شده شوهر من تو خیابون کتک کاری کرده 

ولی باعث نشده که بدبین بشه و اجازه نده تنهایی برم 

نهایتش توصیه میکنه اگه دیدم کسی مزاحم شده  یا پیله کرده 

خودم باهاش برخورد کنم 

اگه از بابت امنیتش نگرانی بفرست کلاس دفاع شخصی 

ولی اگه هیچ گونه نمیتونی کنار بیای با این مسئله 

اینقدر از لحاظ مالی تامین کن که راحت بتونه از سایت ها و پیج ها خرید کنه.

ولی یه فکری به حال این رفتارت کن که تا کی میخوای با این عقیده ادامه بدی

البته فکر کنم همسرت شخصیت قوی ای نداره همسرتون

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

خودتو بزار جای زنت 

بهت بگه هر جا میخای بری باید با بابام بری خودت شاکی نمیشی؟!!! (زنای گرگم توی هیابون کم نیستن کهبرای شمام خطرناک باشه) 

سه ساله اینطور داری زجرش میدی 

هیلی خانمی کرده که تا الان هم ساکت مونده

هر انسانی نیاز به استقلال و شخصیت داره

شخصیت خانمت و بعد هم خودت رو با این طرز تفکر نیار پایین

یه روزی چشم باز میکنی میبینی اخلاقیاتش عوض شده و اون زن قبل برات نیست چون مدام خود خوری کرده

همه انسان ها دوست دارن مستقل باشن

حتی خودت

شما خیلی خود خواهید برای خودتون استقلال رو میپسندین و دنبالش هستید ولی برای خانمتون میگید نه

به نیت مادر شدنم یه☝🏻صلوات میفرستی؟ 😘 و لطفا اینکه لایکم نکن    
2740

اگ زندگیتو دوس داری اگ زنتو دوس داری اگ دوس داری زنت برا بچت مادری کنه انقد محدودش نکن

منم از روز اول نامزدی همین ماجرا رو داشتم فقط با مادر شوهر یا خواهر شوهر حق بیرون رفتن داشتم ( خوانواده خودم یه شهر دیگه ان) همسرم دقیقا مث شما میگفت نمیشه در مغازه رو ببندم ببرتم اینور اونور. ۷ سال هیچی نگفتم تا همین یه ماه پیش بخاطر همین موضوع تا پای طلاق رفتم گفتم یا بزاره خودم ب کارام برسم یا خودش منو بیاره ببره همه فامیل هاش هم بهم حق دادن و الان سر خونه زندگیم هستم همسرمم عوض شده

پس شما هم لطفا انقد محدودش نکن خانمتو درک کن انقد هم مادرم مادرم نکن😊

کاربری قبلیمو بهمادر  شوهرم( نی نی یار پنج😂😜) گفتم لغو کنه...       منو تو تاپیک های باحال تگ کنید لدفن😊
مادرم بنده خدا حرفی نداره  همیشه صبحا که من نیستم میاد پیشش بچه رو نگه میکنه که به کارای خونه ...

این موضوع از نظر شما اوکیه، ولی مطمئن باشید اصلا خواسته خانموتون نیست و دوست دارن یه تایمی هم تنها باشند 

همینقد بهت بگم که هرکس اطراف من زنش رو محدود کرد زنش یک ادم عقده ای شد که منتظر شوهرش نباشه یک کاری بکنه دلش خنک بشه. اما زنایی ک شوهراشون ازادشون گذاشتن خانمای مستقل شاد و متعهد به زندگی شدن. حتی تنهایی با دوستاشون شمال و کیش میرن اما با حفظ حریم. اما یک زنی ک حق رفتن به دکتر رو حتی تنهایی نداشته پنهانی یک کارایی میکنه‌ میدونی چرا؟ چون عقده شده براش. نکن اینکارو بزار یک مادر شاد و رها باشه. از چی میترسی اینقدر؟