2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا تازه اللن ک فکر میکنم چقدر خودمو از بین بردم  دخترمم گرفتم خونه دارم شغل دارم درآمد دارم ...

با این شرایط موندنت ظلم به خودت بود الان راحت بشین کیف کن از عمر و جوونی و بچت و زندگیت والا

کاربری سوم😊
2731
نظراطرافيان چيه؟

نظر کسی نخواستم ی شب تا صبح گریه کردم صبح ازش خواستم توافقی جدا بشیم ازش خواستم دخترمو ازم نگیره ولی تعهد میدم هر ساعت خواست بیاد ببیتتش همه کارا پیش رفت اون رفت فقط با رخت تنش همونجور ک اومده بود 

ممنون عزیزم ولی دیگه واقعا ب اسم دخترم قسم نمیذارم هیچ مردی حتی اسم کوچیککمو صدا بزنه متنفرم از هرچی ...

حق داری 

موفق باشی

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
نظر کسی نخواستم ی شب تا صبح گریه کردم صبح ازش خواستم توافقی جدا بشیم ازش خواستم دخترمو ازم نگیره ولی ...

عجيبه چراهيچ تلاشي براي نگهداشتنت نكرده 😞

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️