2737
2734
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125436 بازدید | 1174 پست
عزیز حسوده حسووود  دیگ پیگیرش نشو خودش میفته دنبالت

همیشه هم حسودی نیست ها شاید این قبلا ناراحتش کرده منم دقیقا همبن کارو گردم با خواهرشوهرم چون حوصله یجا نشستنش ندارم انقد حرف مفت نیزنه هی میگه من خوبم من خوبم تو بدی دقیقا معنی حرفاش اینه جلو شوهرم میگه ولی من لباس کم میخرم خدا به دادت برسه ک زنت اینقد خرج میکنه  پس حقشه ک نرم خونشون 

خدایا هواست به همه زندگی ها باشه
من به عردس حق میدم از طرفی تو دعوت نکردی مادرت همه رو جمع کرده تو حتی یه زنگم نزدی بگی بیان! پول ب ...

باهاتون موافقم هرکسی از تبعبض ناراحت میشه . وقتی مردم جوری شدن که چشم دیدن داشته خودت که با سختی جمع کردی و براش زحمت کشیدی ندارن چه تئقعیه از عروسی که خقشم یکجورایی خورده شده 

زمین مال پدرشوهرشونه احتمالا هم به اسم شوهرش یا خودش نباشه و عملا به اسم پدرشوهرشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمت ماشین با ساخت خونه قطعا یکسان نیست،من اگه بابام بخواد همچین کاری کنه میخوام ازش ک فرق نذاره وگرنه قبول نمیکنم

عشق یعنی کاپوچینو با هیس و دیگر هیچ:)درگیر طُ بودم نمازم به قضا رفت..♥️🤦🏻‍♀️
نه زمین رو داد ساخت و ساز برای اپارتمان. پیمانکارم یه واحد به اونا داده. واحد ما هم هزینه ساختشو پدر ...

من قبلتر چون کامل نخوندم فکر کردم پدرشوهرتون زمین داده به اسم خودش و توش خونه ویلایی ساختید 

ولی الان با توجه به اینکه خونه اپارتمانیه و پدرشوهرتون به ازای زمینش واحدشو گرفته دیگه نمیشه گفت پدرشوهرتون زمین داده و پدرتون پول ساخت . عملا پدرشما براتون یک واحد خریده و چزا زحمت پدرتون رو کم ارزش می کنید ؟و کار نکرده پدرشوهرتون رو عزیز ؟ 

2731

کاش من متوجه میشدم از این فرق گذاشتن ها چی به این پدر مادرها رسیده،بابا وقتی 3 تا 4 تا 2 تا بچه دارید شما پدر و مادر همه اونا هستید نه یکی از اونها. اگر کاری برای یکیشون انجام میدید باید برای بقیه هم انجام بدید تمام! عروس شما حق داره

پدرت بایذ پول ساخت خونه را نصف می‌کرد نصفشا میداد به برادرت تا اونم بتونه خونه دار بشه.اینم ربطی ب این نداره که پدر عروستون داره  بده به دخترش یا نداره. انصاف یعنی این. نه کاری کل کردید و طلب کارم هستید. ی علتی کا میخوام دخترم تک فرزند باشه همینه چون میترسم ی روی خودم اینجور مادری بشم

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/

سلام گلم ، شما مدام تکرار میکنین که پدرم پول خرید ماشین‌داده به برادرم اخه پول ماشین با ساخت خونه مساویه؟؟؟؟ 

تا حدودی حق با عروستون هست باید به اونام‌کمک‌کنه نباید فرق بذارن 

2740
عزیزم حتما ناراحته که خودشون خونه ندارن ولی بابات برا تو ساخته. ولی موندم چقد بی سیاسته ک اینقد علنی ...

بنظر من بی سیاست بودن خیلی بهتراز دوروبودن وپاچه خواری هست.. کارپدراین خانم اشتباست اول پسرو خونه داربکنن بعد داماد.. اونم دامادای این دوره وزمونه که نمک نشناسن اغلبشون... حق دارن دلخورباشن..فرق گذاشتن خیلی آثار روحی بدی میذاره... کا، پدراومادرا درک کنن

عزیزم ان شاالله بیماریت کاملا درمان بشه  منم بیماری پوستی دارم و واقعا بیشتر وقت ها از همسرم خ ...

الهی خوب بشی برا اگزمات چی میزنی

دختر منم داره پماد میزنه خیلی نگرانشم

اسی من مخم داره سوت میکشه

من همیشه طرف حق و میگیرم 

چون متولد ماه مهر ام و نماد ماه مهر ترازو هستش 

کلا طرفدار عدالت ام

حق صد در صد با عروستونه

بابات براشون عروسی نگرفته

مستاجرن

و فقط برای ماشین کمک کرده

ولی برای تو خونه ساخته

برای ماشین کمک کرده 

و ماهیانه بهت پول می‌داده

اولا من اینو اول بگم ک پدرت هیچ دلیلی نداره بعد ازدواج اینقدر سرویس بده به بچه هاش

ولی حالا ک داره کمک می‌کنه باید مساوی عمل کنه 

تو اگر حق و به عروس تون نمی‌دی لااقل مث آدمای مظلوم رفتار نکن و نیا اینجا ایراد از عروستون بگیر

من از تبعیض متنفرم

با اینکه توقع از کسی ندارم ولی اگر جای عروستون بودم میمدم خونت و با پدرت صحبت میکردم دلیل این همه تبعیض و می‌پرسیدم

توام اگر انصاف داری دیگه از پدرت کمک نگیر ازش بخواه از این به بعد به اونا کمک کنه به جای تو 

بد نیس از شوهرتم توقع داشته باشی یکم!!!!!!!!!!

ازدواج کرده جهیزیه سیسمونی و ساخت خونه با بابای تو 

زمین با بابای خودش

هرماهم ک از بابات پول میگیره 😂

فقط وظیفه ی ساخت بچه گردن شوهرت بوده؟؟؟؟

والا تا تونستی از دیگران پول کشیدی لااقل الان از عروس ناراحت نباش

خیلی داداش ماهی داری ک اومد دیدنت

من جای عروس تون بودم نمی‌داشتم شوهرم بیاد 

اسی اینقدر خود خواه و متوقع و حق به جانب نباش و به شوهرت بگو اونم ی زحمتی بکشه برا این زندگی و اینقدر از حق دیگران زندگی تونو نسازید 

با تشکر

چون استارتر هی تاپیک میزنه و میگه عروسمون حسوده و از دقتی خونه دار شدم حسودیش میشه همه لجشون گرفته&n ...

خب زنداداش حسوده دیگه دیگه عزیزم

مگه با پول اون خریدن؟ 

اون عروسم بره باباش بخره براش 

هیچکس واسه من دوبار عزیز و محترم نمیشه. هرچی هست همون بار اوله. تا وقتی باهات حرف نزدم باهام حرف نزن 
والا داداشاش که اومدن کادو دادن. همشون راصی و خوشحالن که. زن داداشش باید از پدرشوهره ناراحت باشه که ...

افرین

انگار که استارتر گفته به داداشم نده به من بده 

تقصیر استارتر چیه 

هیچکس واسه من دوبار عزیز و محترم نمیشه. هرچی هست همون بار اوله. تا وقتی باهات حرف نزدم باهام حرف نزن 

استارتر جان

بهترین کار اینه به برادرت زنگ بزنی بگی بیاد خونتون

ازش بپرس خانمت ناراحته نمیاد خونه من

علتش چیه؟؟؟

اگه برادرت رو دوس داری ازش دل جویی کن

اون اینقد معرفت داره تنهایی هم میاد پس توهم به برادرت اهمیت بده بالاخره الان زندگیش دچار چالشه، درسته عروستون نسبت خونی باهات نداره و شاید بگی مهم نباشه اما واسه برادرت مهمه بالاخره همسرشه