2733
2734
عنوان

شغل باریستا

574 بازدید | 10 پست

دوستان بعنوان یه خانم میتونم آموزش  باریستا ببینم ومدرک بگیرم ووارد بازکاربشم بنظرتون خوبه درامدش؟

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
درباره خانم و اقا بودنش نمیدونم ولی پسرداییم و چندتا از دوستام وارد این کار شدن و راضین

ممنون عزیزم درامدش اگه مدرک داشته باشیم حدودا چقدره؟5میلیون میشه ماهی؟

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم درامدش اگه مدرک داشته باشیم حدودا چقدره؟5میلیون میشه ماهی؟

اطلاعی ندارم گلم

مثلا شهر ما تو کافه یچیزی بخوری شاید ۵۰ باشه

ولی همون توی تهران خو چند برابره

پس متغیره. با توجه ب شهر خودت تحقیق کن

2728
اطلاعی ندارم گلم مثلا شهر ما تو کافه یچیزی بخوری شاید ۵۰ باشه ولی همون توی تهران خو چند برابره پس ...

🌹🌹🙏🏾🙏🏾تشکرازراهنماییت

عزیزم ا ن تاپیک ترکید نتونستم ج ابتو بخونم،همون راجع به ازمایش هورمون و زود زود شدن و جوش دراوردن؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
عزیزم ا ن تاپیک ترکید نتونستم ج ابتو بخونم،همون راجع به ازمایش هورمون و زود زود شدن و جوش دراوردن؟

جانم عزیز بله داشتم میگفتم ممکنه به هورمون ربط داشته باشه من خیلی بادکتر صحبت کردم حتی گفت زودبه زود شدن هم شاید ربطی به فیبروم نداشته باشه

جانم عزیز بله داشتم میگفتم ممکنه به هورمون ربط داشته باشه من خیلی بادکتر صحبت کردم حتی گفت زودبه زود ...

مرسی،پس باید ازمایش هورمون بدم،راستی بالا بودن یانرمال نبودن هورمونا خطرناکه یا با دارو فورا اوکی میشه؟

2740
مرسی،پس باید ازمایش هورمون بدم،راستی بالا بودن یانرمال نبودن هورمونا خطرناکه یا با دارو فورا اوکی می ...

بله باید انجام بدی فکرکنم توروز دوم پریودی یا  روز اول من هنوز انجام ندادم نه خطرناک نیست داروهم شاید نده معلوم نیست 

بله باید انجام بدی فکرکنم توروز دوم پریودی یا  روز اول من هنوز انجام ندادم نه خطرناک نیست داروه ...

مرسی🌹🌺